Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продадена: Алфа Ромео 156 1.8 ТS ГИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продадена: Алфа Ромео 156 1.8 ТS ГИ

    Марка:Aлфа ромео Модел:156Двигател:1.8 тсДата на производство: 1998 гПробег:сменял съм километраж.Около 230-240 000км.Двигателя е ремонтиран преди около 40 000км.Цвят:AZURO NOVOLA -трицветен хамелеонЕкстри:Нормалните за модела,4 еарбъга, оригиналната навигация/нямам диск а и дори и да имах едва ли щях да я ползвам/ CD ченджър за 10 диска.Други:Салона е купен заедна с целия интериор от 156 2003 феислифт.Всичко е сменяно навреме.Всички консумативи са сменени преди няма 4000-8000 км в клубен сервиз /не са сменени по едно и също време/ вкл.свещи и дебитомер.Към нея има най различни части/не ми се описват/ вкл два работещи дебитомера /сменени защото съм много умен/ една или две ламбдасонди.Пребоядисана е цялостно последно преди година и половина.Има ГИ работи безупречно.Преди 10 000км съм сменил дюзи,ремонт на изпарител и сменен филтър.Има каско още 6 месеца,гражданска, винетка и т.н.Забележки:Няколко незначителни драскотини, ламбда за смяна,едната седалка е протрита/могаже да се оправи- просто нямам време/, трябва според мен фейслифова конзола,централата за еарбъзите е за смяна, ......кола на 15 години.Ако ще се питате за причина за продажба- имам 159 причини а и трудно се съхранява лъскав автомобил на улицата.Дразня се като я издерат, корекции.......няма нерви.Снимки: Задължително РЕАЛНИЦена:3500Възможен бартер за градска малолитражка/предпочитам на италиански производител в краен случай френски.Не предлагайте смъртници - само ще си губим взаимно времето.Възможна е и схема на изплащане.Местонахождение:СофияЗа контакти: ПРОДАДЕНА
    Прикачени файлове

    #2
    up....

    Коментар


      #3
      акумулатора в гаранция

      Коментар


        #4
        нагоре

        Коментар


          #5
          нагоре

          Коментар


            #6
            коментар на цената

            Коментар


              #7
              ...............нагоре.

              Коментар


                #8
                нагоре.....

                Коментар


                  #9
                  Явно цената е висока.Нова цена 2500 лева.

                  Коментар


                    #10
                    Up...........

                    Коментар


                      #11
                      Минала преглед за 2014.

                      Коментар


                        #12
                        Темата е за ключ..............продадена.

                        Коментар

                        Working...
                        X