Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Alfa Romeo 156 Sportwagon 1,9JTD, вътрешен фейслифт

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Alfa Romeo 156 Sportwagon 1,9JTD, вътрешен фейслифт

    Пускам си Белисимата за продажба, защото се очертава известен приход на парички, които ще ми позволят ъпгрейд до 159 Та за колата:Производство - края на 2002Двигател - 1,9JTD, 115 коня фабрично, ремап до не знам колко магарета, но върви много без да пуши. Който се е качвал казва че е без грешка. За справка - с на Емзо Стилото вървяха еднакво, въпреки по лекото купе на Фиата...Пробег - в момента 158 900км. Купих я от колега от Алфа форума на 126 000км.Кожен салон черен, в перфектно за годините си състояние - само с една малка забележка на шоф седалка. Мазан всеки месец - два откакто колата е у мене.Външно състояние - без никакви забележки - колата е пребоядисана цялата Май месец, поради това че ми падна комин от ветровете и повреди предния капак, двата калника и счупи предното стъкло. Отделно си имаше и по някоя забележка тук там. Но сега е перфектна!Гуми - летни, на доизживяване, монтирани на джанти 16’, боядисани заедно с колата - перфектни. Отделно давам и комплект зимни гуми, монтирани на още един комплект лети джанти - дизайна с кръговете. Зимните гуми са нови, джантите - в добро състояние.Екстри: 8 еърбега, 4 ел стъкла, централно, 2 зонов климатроник, сгъваем ключ с бутони за отключване, ел огледала с отопление и др.Тонирани стъкла от централна колона назад - от предния собственик - изключително качествено.Озвучаване - оригиналното ЦД, с Блаупункт мултимедия интерфейс за връзка с телефон и USB port - чете МП3ки без проблем от флашка, усилвател Блаупункт и бас каса Блаупункт, предна линия говорители - оригиналните сменени с Alpine мидбаси и пищялки. Бих казал свири прилично силно и доста чисто.Допълнително монтиран парктроник, неразличим от фабричен, само с пищялка - без дисплей.Фарове боядисани в стил GTA за допълване на външния вид на колата.Обслужена ремъци и ролки на 146 000 - т.е. преди 13 000км. Масло на 9000км, но съвсем скоро ще си го сменя заедно със всички филтри.Карана е само с нафта на ЕКО, не съм имал проблеми с палене, пушене и т.н.Цена: 5000лв, склонен съм на разговори. Бартер възможен само за черна 159 комби, с кожа.Колата се намира в Хасково.Тел 0889322781 - ЯворВ общи линии това е кола, която купих от човек мераклия и продължи да я гледам със същия мерак. За времето на притежание съм направил следните по-големи ремонти:Смяна задни щанги и втулки - Октомври 2012, преди 7000кмСмяна предни долни носачи - Март 2013 - преди 4000кмСмяна предни горни носачи - Април 2013 преди 3500кмСмяна въжета ръчна спирачка, смяна спирачна течност, смяна на дясно вътрешно каре и маншон, смяна на десен външен маншон, смяна на предни спирачни маркучи и т.н.Естествено могат да й бъдат намерени забележки, но все пак това е кола на 11 години...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Успех с продажбата! Нещо не ги долюбват много нашите машини тука, ако съдя по интереса за моята
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      Еееей Алфаджия ! На Емзо стилото те задмина с 17ки, ама пуста му гордост , не щеш да го признаеш И тежеше 1450кг на кантар !!! И е с 25Нм по-малко.Алфата е с щадящ съединителя софтуер, лекинко е пипната, даже мисля, че го пазя някъде из архивите.Немско ли ще купуваш ? :D
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        Еееей Алфаджия ! На Емзо стилото те задмина с 17ки, ама пуста му гордост , не щеш да го признаеш И тежеше 1450кг на кантар !!! И е с 25Нм по-малко.Алфата е с щадящ съединителя софтуер, лекинко е пипната, даже мисля, че го пазя някъде из архивите.Немско ли ще купуваш ? :D
        Задмина ме, ама другия път. На втора ти вземах една кола и до пета бавно ме настигаше - свърши ни пистата... Ти ти ти като Иммортала "Имам метанова бутилка в багажника, затова не върви..."Софтуера със сигурност го имаш, щото така гадно ми го крадна и после даже не почерпи Не знам колко леко е пипната ама много приятно върви. Даже сега като се замислям чак ми става кофти че я пускам за продажба, ама крастата сърби...Очертават ми се едни пари и дълго мечтаната 159 вече се вижда на хоризонта Емо, мани ги тия немски каски. Макар че имам навъртяни доста десетки хиляди последните 2 години на Ауди А3, 2008ма, а сега карам и А3 2013та вече с комън рейл мотора... Няма дзъц в тях... това е проблема. И са прекалено скъпи. За парите на 159ка 2007 година трябва да си взема А4 2003-2004 с много по- малко екстри и т.н. Макар че с ръка на сърцето не мога да не призная че са хубави коли, особено аудитата. Фауветата по не ме кефят, бимърите ги харесвам ама с това задно... трябва 4Х4 да търся ама там цената отива на тавана. Макар че се замислям и за 5ца 2003-4... убави са.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Забравил съм да пиша към екстрите: ксенон на късите, 5000к с почти нови крушки - сменях ги напролет. Поръчвам си ги от Англия от ибей. Светят много бяло и съм ги регулирал добре. Най важното е че крушките са H7R - разликата с обикновената Н7 е една черна лепенка в единия край на лампата - не позволява на обикновен рефлектор да се получат ония гадните кръгове в светлината.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Много добра Алфа. Понеже имам преки наблюдения от 159-ка, недостатъка, който съм забелязъл е, че трябва да имаш винаги по 3-5л. течност за чистачки в багажника, ако решиш да си чистиш стъклото. Е това нещо как пръска и по фаровете и по стъклото не е истина Свършва за отрицателно време Дано бързо я продадеш, успех!
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #7
              tyson написа:
              Много добра Алфа. Понеже имам преки наблюдения от 159-ка, недостатъка, който съм забелязъл е, че трябва да имаш винаги по 3-5л. течност за чистачки в багажника, ако решиш да си чистиш стъклото. Е това нещо как пръска и по фаровете и по стъклото не е истина Свършва за отрицателно време Дано бързо я продадеш, успех!
              Благодаря за пожеланието!А на 159ката водата за чистачките да й е проблема.... Ше я пълня догоря всяка сутрин ако трябва
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Забраваил съм да пиша също и че колата си ма винетка, ГО до ааприл догодина и Каско до Май!Това са 5 стотака!
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Ееееххх защо нямам сега едни 5 хилки

                  Коментар


                    #10
                    Може и бартер за Пунто 2 с четири врати в добро състояние. Дизел/бензин - няма значение. Или Гранде Пунто. Там нищо няма значение - може и с две врати. Само едно условие - с много мек съединител. Жената така иска...
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Айде ъп!Доста хора видяха колата на Италфеста и се надявам че не видяха разминаване между това, което разказвам и реалността!
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        Преобухме се днес със зимните гуми... И се окъпахме естествено. Да, и двамата И да, джантите са други от на предните снимки - просто имам два комплекта
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Прекрасна возия със зимните гуми!Чак и аз съм изненадан! Явно летните ми са били станали съвсем пластмасови...
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Бебето се роди, имам и втора кола на разположение - пак излизаме за продажба!Снабдил съм я и с прилични летни гуми, които като се постопли малко още ще се качат на другите джанти.В момента все още е със зимните.По километраж тази сутрин - 163 500км.Цената - 4900! 300лв надолу само с джантите с зимния комплект.400лв надолу само с джантите с летния комплект. ( т.е. оценям зимния комплект на 400лв, а летния на 300 - мога да си ги оставя за 147цата)Ето и някоя свежа снимка:
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар


                              #15
                              Ъпче
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X