Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам спешно фиат браво 1.9 JTD 105?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам спешно фиат браво 1.9 JTD 105?

    Здравейте колеги,налагс ми се спешно да си продам колата,тъй като заминавам за Англия.колата от описанието е със 2 комплекта гуми с джанти сменено масло Кастрол 5в40 + още 5л. за следващата смяна.шибидах,централно,GT салон с бял километраж,ел.огледала с подгрев,ел.стъкла.чип тунинг .задни дискови спирачки.предни и задни говорители HERTZ,CD PIONEER.сменени амортисьори,носачи и лагери на задния мост.предния капак се отваря с амортисьорчета. и още доста гъзарийки.автомонтьор съм и колата е в цветущо здраве.сменени подгревни свещи,акумулатор гигават на 3 год.ксенон,накладките са сменени август тази година....? и още други неща като например,че копчетата светят в червено,а километража в бяло.за повече подробности тел.0898952055-Марин. колата може да се види в София по всяко време.за мераклии ще има подарък интеркулер от МБ 2.7 цди+още други чаркалъци които така или иначе няма да ми трябват.усилвател кабели и крушки за ксенона и др.колата се продава до датата на заминаването ми . 05.11.2011г.масло имам и за скоросната кутия (сменено е ) .+ антифриз и 1шише универсален модификатор.всичко което се сетя друго ще е включено в цената.комплект дневни светлини(не са монтирани).дясна врата,заден мост и още др. цена 2500лв.

    #2
    нова цена 2000лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!не се чудете ,защото трябва и да я прехвърляме. :D

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        1800.

        Коментар


          #5
          Пусни някоя снимка отвън и на салон.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар

          Working...
          X