Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам Мотопед Симсон 50 - 350лв

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам Мотопед Симсон 50 - 350лв

    Здравейте, продавам Симсон 50. Стои в гаража от 3 години. Не е пален скоро (не зная дали ще запали в момента). Със старите номера и талон е и не е прехвърлян от предишния собственик. Доколкото знам от баща ми моторчето е с ново бутало и цилиндър. Стария собственик може да се намери в Костинброд и мисля, че не е проблем да се оправи документално, но нямам никакво време да се занимавам. Цена 350 лв. Снимки ще добавя по късно

    #2
    нова цена - 300лв

    нова цена - 300лв. без документално прехвърляне!

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        дай снимки да го видиме :P
        Bravo 1.8 16v Gt

        Коментар


          #5
          matev18 написа:
          дай снимки да го видиме :P
          не мога да ги кача тука. Прати мейл ще ти ги пусна

          Коментар


            #6
            Качи ги в някой сайт и добави линковете в следните кодове [img]линк към снимката[/img] или просто без никакви кодове, пак ще могат да се гледат. Да го видиме тоя Симсон без документи [/img]
            Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
            Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

            Коментар


              #7
              Тони_Казичане написа:
              Качи ги в някой сайт и добави линковете в следните кодове [img]линк към снимката[/img] или просто без никакви кодове, пак ще могат да се гледат. Да го видиме тоя Симсон без документи [/img]
              симсона има документи колега (старите номера и талон сив от едно време) , но не му е плащан данъка от години, а нямам намерение да го правя просто не си струва.... По принцип има вариант да се пререгистрира......на който му се занимава с това и държи на регистрация. Снимки могат да се видят тук http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=3235.0

              Коментар


                #8
                Здравей. На мен ми трябва километража, че съм се захванал с реставрацията на едно такова моторче. Ако имаш интерес ми пиши или ми звънни на 0885583467.
                Fiat Punto 1.2 MPI

                Коментар


                  #9
                  V_Mladenov написа:
                  Здравей. На мен ми трябва километража, че съм се захванал с реставрацията на едно такова моторче. Ако имаш интерес ми пиши или ми звънни на 0885583467.
                  извинявам се колега, ама къде пише че го продавам на части?

                  Коментар


                    #10
                    продаден - катинар

                    Коментар

                    Working...
                    X