Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам/бартер Lancia Lybra 1.8 3300лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам/бартер Lancia Lybra 1.8 3300лв

    Година Януари 2000Пробег 110,000 кмГориво БензинСкорости РъчниМощност 131 к.с.Кубатура 1800 см3Брой врати 4/5 вратиЦвят Сив металикОсобености и ЕкстриКомфорт: Климатроник, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба, Алуминиеви джанти, Мултифункционален волан, музика BoseСигурност: ABS, Airbag, Халогенни фарове, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключванепо колата всичко работи, просто ми е голяма и не ми върши работа. Честно казано най-вече искам бартер за Punto mk2 HGT или 1.2 с 6 скорости, но съм отворен и към всякакви други бартери за италиански автомобили на бензинцена 3300 лвза контакти 0879579180 или на лично
    Прикачени файлове

    #2
    Въпрос - защо десния фар е различен от левия?
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      #3
      tyson написа:
      Въпрос - защо десния фар е различен от левия?
      една снимка на горе моля? ssddff, дай снимки на салона и разкажи за историята на колата, може и на лични, в момента търся Марея или Либра 1.8 комби,
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        либра

        Според мен има разлика и в цвета на левия преден калник-снимка 1 с цвета на колата.Извинявай но имала ли е удар колата ?

        Коментар


          #5
          Сега се загледах, заради забележката на БАНКОВ.Според мен калника (левия) е пръскан и предния капак малко "зяпа", което подсказва за евентуален удар от ляво и обяснява различните фарове.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Колеги, аз лично и предишният собственик не сме удряли автомобила, предполагам, че за 12 години няма как да не е бил удрян. Колата е в перфектно състояние спрямо двигател и ходова част (скоро рециклирах рейката и реглажа излезе перфектно), което може да се провери във всеки избран от Вас сервиз, относно външният вид, мисля, са рядкост автомобилите на тези години, които са без забележки. Утре ще я измия и ще я снимам с фотоапарата детайл по детайл. Относно фара, ако му пречи на купувача лично ще отида до моргата в Драгичево и ще го сменя. Моля да пишат хора, които имат реален интерес към колата. Поздрави, Драго

            Коментар


              #7
              3000 лв твърдо, перфектна ходова част и двигател

              Коментар


                #8
                Автомобила, вече не се продава, моля темата да се изтрие.

                Коментар

                Working...
                X