Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа 166 , 2.4 жтд с ел. ПРОБЛЕМ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа 166 , 2.4 жтд с ел. ПРОБЛЕМ

    Здравейте колеги !Та... имам колата от около полувин година. Като я взех се държеше перфектно, наабираше се бая, гъчкана с екстри , голяма луксозна кола... но след около месец имах проблем с мотора.. Наложи се да направя един мноооого дълъг ( във времето) ремонт, та смених усновни и биелни лагери, съединител, семиринги, лагери на главините, масла и т.н... проблема е следния, след като е свалил мотора за ремонт и е разкачил сичките кабели и т.н. маистора е дал нещо на късо и е изгорил компютара, така ми казаха от 3 сервиза един от който бош-дружба.. чесно не ми тръгна на добре с колата откакто я взех , затова искам да я продам!!!! цената която търся е 2500 лв. като НЕ подлежи на никакъв коментар ( дал съм много голяма част от тея пари до тук само за части ремонти ) ...Колата е :алфа ромео 166 - 2.4 жтд1999-годинаел.стъклаел.салон с подгревел.огледалаел.фаровексеноннавигациятелефонк лиматроник-допоследно работещпечка- за през студените сезонилети джанти 16-ки.... общо взето всичките екстри за модела без кожаможе бартер за купе със задно задвижване ( бмв,124-ка, ) до тея париот софия съм0884795130който желае може да погледне колата и да и направи диагностика за да се увери че проблема е в компютараСнимки в момента нямам ( ще гледам да набавя до няколко дни)КОЛАТА СЕ ПРОДАВА НА ТАЗИ ЦЕНА ПОРАДИ СПЕШНАТА НУЖДА ОТ АВТОМОБИЛСПЕШНО 2000бартер за купе, гтв....
Working...
X