Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Brava 1.8 16V ELX СПЕШНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Brava 1.8 16V ELX СПЕШНО

    Спешно !!!Прекрасно техническо и козметично състояние. Колата е на 78 000км, които вярвам че са реални, може да се обедите сами при оглед/тест! Сменена гарнитура и сегменти на двигателя, ауспух и съединител (преди 1500км). Пълен ел. пакет + ел.люк, халогени, серво, оригинални лети джанти (4 - на снимката е само с две), колонки отпред и отзад (мога да дам и адапторна касетка за касетофона, маркова), маслото е сменено след 1000км разработка и са минати с него има-няма 200км.Колата е в жк Младост, София[color=red:ff55f58e75]Сложи цена!!!11. Задължително е упоменаването на цена в обявите в
    Прикачени файлове

    #2
    Като е на 78000,каква е причината за нови сегменти и гарнитура?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      И ’’ауспух" и съединител ?!? На 78 000 ,ама друг път...
      Моля,пишете малко по-грамотно...

      Коментар


        #4
        Кажи ги 278 000, никой няма да се разсърди Като цяло колата си я бива.
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          Здравейте, извинямавам се, че не съм посочил цена. Тя е 1700лв.Взехме колата от бабата на приятелката ми и не сме на ясно с историята на автомобила(шофьорът, дядото, е починал преди 2 години). При нас е от половин година. Щяхме да си я караме и затова сменихме каквото ми казаха. Погорваше масло - казаха ми да сменям сигменти. Ауспуха почна да бръмчи и го смених. Съединителя - както си я паркирах пред блока, на другата сутрин не помръдваше...хайде и съединител. Плановете се промениха и сега я продаваме. Относно километрите - това пише на километража, не мога да гарантирам, че са реални, просто това пише. Само споделям мое мнение - склонен съм да вярвам, че са реални, това е.

          Коментар

          Working...
          X