Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Bravo 1.9 TD 100 1998 г. ТУНИНГ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Bravo 1.9 TD 100 1998 г. ТУНИНГ

    Продавам автомобила си:Fiat Bravo 1.9 TD 100хечбек, употребяван автомобилГодина Март 1998Пробег 242 000 кмГориво ДизелСкорости РъчниМощност 100 к.с.Кубатура 1910 см3Брой врати 2/3 вратиЦвят Светло син металикОсобености и Екстри:Климатик, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба, Халогенни фарове, Аларма, Центр. заключване, Застраховка, Серво управление,Допълнителна информация: Оптичен Тунинг,Ксенон,Тигрова тапицерия, лети джанти с летни гуми Максис, и зимни джанти с гуми, Колата е отлична ,много добре поддържана, километрите са реални пълна профилактика на двигателя преди 60 000 км. Много добър двигател , ходова част и състояние.Цена: 3 600 лв. Тел. за контакт:0896 795 200Евгений Петков
    Прикачени файлове
    fiat bravo td 100

    #2


    Бравото вече е с нови дръжки на вратите, значи досега по колата съм дал над 3000 лв - тунинг,музика,джанти с гуми,ксенон,тапицерия,татуси а и състоянието е отлично така че вие си решавате,мога да намаля най-много 100 лв и да я дам за 3500 но това е последна цена в противен случай ще я разпродам на части и пак ще взема повече,просто не изкам да осакатявам такава кола а искам някой млад човек да и се радва такава каквато е.
    fiat bravo td 100

    Коментар


      #3


      Колата е в мен от 6 години и за този период съм навъртял 70000 км колата е на реални километри и стриктно поддържана, сменени носачи и болтове на Moog , съединител Валео комплект, амортисьори,диемпферна шайба нова двигател на 3 цилиндъра 32 компресия на 4-ти 31 мерена е в мотор консулт Варна. Продавам я защото имам нов фаворит Тойота Селика след 2001 143 или 192 коня.
      Прикачени файлове
      fiat bravo td 100

      Коментар


        #4


        На никой ли не му харесва колицата ???
        fiat bravo td 100

        Коментар

        Working...
        X