Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Brava 1,6 Газ-Бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Brava 1,6 Газ-Бензин

    Здравейте Фиат-Форумци,Продавам Фиат-Брава 1,6 газ-бензин. Колата е внесена от Италия, 2007 година, произведена е на 29-04-1997г. Купил съм я от търговец на коли, на 116 000км. Сега е на 220 000км. В процеса на експлоатация съм сменял ангренажен ремък 3 пъти, последно преди 3000км, гарнитура на глава, принудително, съединител преди 10000км, накладки, акумулатор миналата година,маслото не го коментирам, в момента е за смяна, купил съм маслен и въздушен филтър. Колата има следните екстри-гаражна(няма ръжда), със сравнително голям двигател, 1,6 103 к.с, климатик, ел. стъкла, ел. огледала, нови гуми, наскоро сменен ангренажен ремък, газов ижекцион, стереоуредба кенууд с дискченджър за 6 диска(не е вързан). Към недостатъците на автомобила мога да изброя липсата на ABS и AIRBAG, спукана предна броня (на светофара един глупак реши да кара на задна), лакобояджийското покритие на тавана стои на петна, шината на седалката на шофьора се нуждае от заварка, ключа за светлините е вързан на късо, т.е. няма опасност да ви спират за невключени фарове, има дребни забележки по външен вид и интериор. Цената е около 1700 лв, с коментар на място.
    Прикачени файлове
    Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
    Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

    #2
    скоро дърпана ли е, че куката за теглене не е свалена?

    Коментар


      #3
      Не, колега, не е влачена. От първа кола стана трета в семейството, не съм я карал от 1 година, била е и все още е в гараж...Ама пак идват празници, разходи, данъци...
      Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
      Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

      Коментар


        #4
        Свалям газовия инжекцион, ново предложение - 1100лв, с коментар на място.
        Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
        Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

        Коментар


          #5
          Дали да не я разпродам на части? Може би пък на някой да му трябва резервна част.
          Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
          Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

          Коментар


            #6
            Съвет от мен, пускай я без газова за 900-1000лв. и все някой ще му потрябва евтинка кола. Успех с продажбата.

            Коментар

            Working...
            X