Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам фиат браво - спешно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам фиат браво - спешно

    Колеги Бравото е в перфектно състояние Има съвсем дребни и незначителни забележки / все пак - градска кола е / Дата на производство - 31 . 10 . 1996 В България е от една година и е пазена като семейно автомобилче Километрите и са 123 000 и съм склонен да мисля че са реални понеже моторчето не се чува като работи 1400 кубика - моноинжекция е Като екстри има централно заключване . ел. стъкла и огледала . хидравлика на волана . стереоуредба . имобилайзер Просто се качвате и си карате Продавам я спешно Цената и е 1750 лева Може да се види по всяко време близо до кауфланд - Люлин Телефона ми е 0878113110 ... може и по скайп - rumen_yaneff

    #2

    Коментар


      #3
      Хорааа бравото е перфектно продавам го поради финансови нужди които са неизбежни за момента Иначе колата си струва поне 3000 лева .... Обявата ще е валидна още 2 дни .......после ще търся други начини И ............... не искам бартери за опели голфове и каквото и да е ........

      Коментар


        #4
        1650 - само за днес !!!!!!!!!!!! Колкото и спешно да е, има правила за обявите. Обявяването на нова цена също е избутване на обявата.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            rucy написа:
            ...Наистина има температурни аномалий ама - освестете се Ще си реша проблема май по друг начин и бижуто ще го оставя да си ме радва ....и без това хич не ми се продава
            Колега, тук всички си имаме по една такава и да държиш обиден тон за това, че не ти я купуваме е... Интересно Наистина е добре колата и е безсмислено да я даваш без пари, намери друг начин да си решиш проблема и да си я запазиш, в момента колата е ценна само ако си я караш. А ако продажбата ти решава проблема ти пожелавам успех
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар

            Working...
            X