Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BMW E39 528i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BMW E39 528i

    Технически данниМарка: БМВМодел: Е39 528Пробег: 190 000км.Дата производство: 1998Дата първа регистрация: 10.05.1998Тип двигател: БензиновКубатура: 2800Коне: 193Скоростна кутия: РъчнаДирекция: ЛяваКатегория: СеданЦвят: Бордо перлаVIN: WBADD51060BP23774Особености:*врати - 4*Airbag - 6/8*Бордови компютър - да*Автопилот - да*ASC+T/DSC - да*ABS - да*Газова уредба - не*Метан - не*Стерео уредба - да*Сензори за дъжд - да*Ел. стъкла - да*Ел. огледала - да*Ел. шибедах - да*Ел. седалки с памет - да*Ел. чупещ волан с памет - да*Мултифункция на волана - да*Подгряване на волана - да*Климатроник двузонов - да*Кожен салон - да*Ксенонови фарове - да*Лети джанти - да*Навигация - не*Партроник - не*Нов внос - да*Халогени - да*Аларма - да*Имобилайзер - да*Централно заключване - да*Сервизна книжка - даТестван е на 100% и всичко що е изброено в описанието като електроника и екстри работи!http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...50390Цена: 6 000 ЕвроИмайте в предвид, че цената е твърда и не търпи договаряне! Бартери не се приемат.В момента по спешност го давам на първия, който извади 5 300 Евро в брой. Тази оферта обаче важи до момента в който продадат автомобила който аз съм набелязал... т.е. на дали има много време за ослушване! Продаде ли се това което съм набелязал цената се връща на 6 000 Евро. Това е.Данни за връзка:Телефон: 0899 456739Място, на което може да се види колата: Русе и Разград
    Прикачени файлове

    #2
    Re: BMW E39 528i

    Коментар


      #3
      Re: BMW E39 528i

      отново сме на 6 евра

      Коментар

      Working...
      X