Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто Кабрио-Бартер/Продавам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто Кабрио-Бартер/Продавам

    Зравейте отново.Бартеросвам си (предпочитам замяна от колкото продажба) или си продавам фиатчето.Автомобила е Фиат Пунто Кабрио,произведен 1995-а и с първа регистрация 30.05.1997г.В България е от около 2 годин,а при мен отскоро.Като екстри-ер бег на волана,предни ел стъкла,халогени и....мек таван Аааа,има и АГУ Двигателчето му е 1.2 60кс мисля,че се води енерджи (доста е пъргавичко особенно за градски условия).Относно състоянието му-бих казал,че е в отлично здраве.Двигателчето не се чува (буквално),салона е доста свеж и приятен.Като забележки мога да спомена чукната задна броня лекинко,дерната на двете врати (умишлено от някой олигофрен),следи от камъчета по предната броня и капака...абе общо взето козметика....има 4 газови амортесьора-предни Ал-ко и задни мисля,че бяха Монро.Сменени са маншоните.За правене-трябва да се обслужи изпарителя (нови мембрани) и имам съмнения за единият шарнир (утре или вдругиден ще съм сигурен)...аа....шофьорското стъкло не се сваля,но мисля,че е нещо минимално.Машинката си работи....Ами общо взето това е.Относно бартер-предпочитам дизелов автомобил с 4 врати.Може и бензинов,с 2 или 4,но с АГУ.Причина за продажбата -оказа се,че ставаме с човек в повече Цена заради правилата 2500лв.Снимки ще кача утре.ПоздравиП.П.Копирал съм текста от тунинг.бг За допълнителна информация-тук,във форума.Всичко по-горе написано търпи промянаЕто и снимките...мръсничка е,но нямах време да я измия.Постарал съм се,да покажа забележките коректно
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Фиат Пунто Кабрио-Бартер/Продавам

    DeepminD написа:
    Зравейте отново.Бартеросвам си (предпочитам замяна от колкото продажба) или си продавам фиатчето.Автомобила е Фиат Пунто Кабрио,произведен 1995-а и с първа регистрация 30.05.1997г.В България е от около 2 годин,а при мен отскоро.Като екстри-ер бег на волана,предни ел стъкла,халогени и....мек таван Аааа,има и АГУ Двигателчето му е 1.2 60кс мисля,че се води енерджи (доста е пъргавичко особенно за градски условия).Относно състоянието му-бих казал,че е в отлично здраве.Двигателчето не се чува (буквално),салона е доста свеж и приятен.Като забележки мога да спомена чукната задна броня лекинко,дерната на двете врати (умишлено от някой олигофрен),следи от камъчета по предната броня и капака...абе общо взето козметика....има 4 газови амортесьора-предни Ал-ко и задни мисля,че бяха Монро.Сменени са маншоните.За правене-трябва да се обслужи изпарителя (нови мембрани) и имам съмнения за единият шарнир (утре или вдругиден ще съм сигурен)...аа....шофьорското стъкло не се сваля,но мисля,че е нещо минимално.Машинката си работи....Ами общо взето това е.Относно бартер-предпочитам дизелов автомобил с 4 врати.Може и бензинов,с 2 или 4,но с АГУ.Причина за продажбата -оказа се,че ставаме с човек в повече Цена заради правилата 2200лв.Снимки ще кача утре.ПоздравиП.П.Копирал съм текста от тунинг.бг За допълнителна информация-тук,във форума.Всичко по-горе написано търпи промянаЕто и снимките...мръсничка е,но нямах време да я измия.Постарал съм се,да покажа забележките коректно

    Коментар


      #3
      Цена 2200 или бартер за автомобил с 4 врати

      Коментар


        #4
        Има ли,няма ли?

        Коментар


          #5
          Новият член на семейството иска да се вози в 4-врат автомобил.....даже ми се струва,че комби ще е най-удачно .... :P

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              ъп

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  По свежи снимки и кешова цена 2000лв. За бартер-договаряне
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      :D

                      Коментар


                        #12

                        Коментар

                        Working...
                        X