Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ланчия дедра 2000-8клапана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ланчия дедра 2000-8клапана

    -1991г-2бр.ел стъкла-ел.люк-ел.огледала-дигитално табло-лети джанти-14 5броя-крило на задният капак-халогени-аларма-централно заключване-спортни пужини къси много стабилна в завоитеколата е в добро състояние има си и забележките,но в най скоро време ще бъдат отстранени ако ли пък не всички налични части ги имам,но все пак колата е възрастна но пък гледана,всичко е платено до април 2010г има и винетка за тази година,зимни гуми двигателят е добре от окачването единият носач се обажда но ги имам двата перфектни,джантите са перфектни салонът също,ангренажа и маслото са на 1000км,за смяна накладки,по правилата пиша цена 1лв,но цената ще се договаря на лично защото имам още една такава разглобена на части и всички жизнено важни части са в наличност така че колата може да служи дълго време на някой мераклия,намира се в самоков оглед до края на месеца по-всяко време после след уговорка че идва сезон,цените на лично или на телефона,за да няма излишни коментари тук.0898789169,0885838712

    #2
    Ако в следващият ти ЪП няма обявена цена, обявата ще бъде изтрита.Модераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      1000лв

      Коментар


        #4
        1000лв

        Коментар


          #5
          Снимки? Имам интерес!
          Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
          Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
          Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
          Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              800lv

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар

                  Working...
                  X