Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам пунто гт

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам пунто гт

    продавам пунто гт 95-та година пробег: 160 000 км. екстри: ел. сткълка, ел. огледала, ел шибидах, ляти джанти, сд, централно заключване, аларама, ксенон. Колата е в идеално състояние наскоро пребоядисана няма забежки. давам я с 2 комплекта гуми зимни и летни. Летните са 2х Yokohama Parada spec-2 на 195/85/15 на 6 месеца и 2х Viking 195/50/15 Зимините са 185/65/14 Mишелин алпин (с джанти)Взимаш и караш !!!Цена 3500 лв. твърдо Бартери не търся от софия съм тел. 0885 736 528 skype: hibrydd Продавам колата защото съм безработен и немога да гледам такава кола. По-късно ще кача и малко актуални снимки за сега може да я видите в гаража.
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    #2
    ето малко снимки http://www.album.bg/hibryd/albums/130422/[color=red:16c0f80f93]Ако не са изтекли 24 часа от поста ти, може да използваш възможността за редактиране, вместо нов пост.Този пост се счита за "избутване" на темата.10. Забранено е
    Fiat Punto 1.4 gt turbo
    Ford Fiesta 1.3 new port

    Коментар


      #3


      Колата не се продава вече,колегата я свали от продажба поради 2 причини. 1-вата е защото модераторите са му наложили БАН и неможе да си контролира темата. 2-рата:Защото в момент на криза никой не би оценил колата като достойнство и състояние за тази сума. Моля модераторите да заключат темата. Поздрави на всички и чакаме повече коли на събора в Сопот
      Кара на сгъстен въздух

      Коментар


        #4
        дам колата вече не се продава благодаря на колегата а до модераторите не си мислете че можете да ме спрете..

        Коментар

        Working...
        X