Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Dedra 1.9 td Sport Wagon

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Dedra 1.9 td Sport Wagon

    Дата на производствo 1997-маТип двигател ДизеловМощност (к.с.) 90 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория КомбиПробег 250260 кмЦвят Т.зеленОсобености:4(5) Врати, Airbag, Аларма, Бордови компютър, Ел. Стъкла, Застраховка, Климатроник, Лети джанти, Металик, Сервизна книжка, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеДопълнителна информация:Колата си я купих за себе си и смених всичко което беше за смянаАнгренажен ремък.всички филтри, на климатика , готивен и въздушен са сменени през последните два месеца.4 нови спирачни диска и всички накладки.задни иглени лагериЦялата предна ходова част на 02.09.09 - носачи в гаранция, накрайници всички, биалеткиКупил сам и 4 чисто нови зимни гуми на 13.10.2009 от Диана - Ice Grip 3 185/65/14Сменил съм и всички болтове на джантите с нови по здрави и дълги.Нов акумулатор.Сменил съм антифриза преди седмица също.Гражданската отговорност е платена до 22.01.2010 остават още 2 вноски до края август 2010Има и пълно каско в Лев Инс, както и зелена карта тъй като пътувам в чужбина с нея.Колата е доста стегната.Също така проверихме и турбината един сервиз във Орландовци за да съм спокоен.С две думи направих си я за да си я карам.Всичко по колата работи иделано.За да няма спекулации относно година на производство и други - VIN ZLA83500004130540Също така за всички неща които са сменени имам документиПричина за продажбата.Служебен автомобил,който ще бъде като личен и дедрата остава почти излишна.Цената на колата е 3990 лв.Коментари ще има само при оглед на място и то в разумни граници.Колата се намира в Софиятел. 0898 489 260Дал съм цялата информация която е необходима. Който иска идва, гледа, харесва, и т.н.
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар

    Working...
    X