Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Bravo 1.2, 16v, 2000 г., 2 500 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Bravo 1.2, 16v, 2000 г., 2 500 лв.

    ... колата е произведена юли 2000 г., а в България е регистрирана януари 2009 направено е пълно обслужване: сменени всички ремъци + ролки, свещи + кабели, филтри, масло двг., масло скорости, антифриз, спирачна течност, водна помпа; нови летни гуми, нови предни амортисьори (вс. части са от hit-ko);от тогава никакви проблеми, с изключение на едно придърпване, което изчезна след смяна на кабелите на свещите - за историята на проблема вж. ТУКколата е перфектна с изключение на няколко дребни забележки по боята; по километраж е на 76 500 км. не съм първи собственик, но си мисля, че километрите са реални, съдейки по релефа на волана, скоростния лост и салона въобще, освен това си е с фабричния катализатор, термостата не е сменянима гражданска отговорност до април 2010 г. и годишна винетка(ЦЕНА #### лв.) свалям я временно от продажба! януари я взех за 3 500 лв., не съм смятъл точно регистрацията и обслужването колко пари са, смятам, че цената е добра, като се има предвид, че по колата няма абсолютно никакви грижи може да се види в района на MALL-а (Стабмолийски и Опълченска)ако имате въпроси, пишете туктел.: 9404559, 0888 770250 - Митко
    Прикачени файлове
    2.4 JTD
Working...
X