Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продаден!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продаден!

    Здравейте,След 4 годишна вярна служба продавам Фичо:Фиат Браво 1.6 16V SX Проиведен ноември 1997 година.Аларма, Газова уредба - Старгас , Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Гражданска Застраховка, Имобилайзер, Климатроник, Лети джанти, Металик(Синя перла), Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване, Винетка до края на годината.Колата върви добре и на бензин и на гас, акомулатора е купен февруари - Варта с 2 години гаранция. Всичко по окачването на предницата е сменено - последно в края на миналата година двата носача. Свещите са сменени тази година. Подарък - неразпечатвани чисто нови чистачки валео. Втори резервен ключ и дистанционно за алармата.Продавам го просто защото имам чисто нова кола и фичо вече не ми трябва...Цена 2500За контакт ЛС или 0882203756 - Николай
    Прикачени файлове
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    джанти

    Колега евентуално само джантите с гуми и цена ако се продават ?
    предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
    Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

    Коментар


      #3
      колега на една от снимките се вижда че колата е оганата. за нати цена автомовила неме остроива.За договаряне на цената може ли да става дума .
      :P

      Коментар


        #4
        branko_86 написа:
        колега на една от снимките се вижда че колата е оганата. за нати цена автомовила неме остроива.За договаряне на цената може ли да става дума .
        Колега, ако съм искал да го крия да не съм качил снимката - това е лек дефект в резултат на повдигане от едни здравеняци да излеза от една дупка, ако се махне подкалника и се натисне отвътре може и да се заличи е може и да има нужда от боя.Цената се коментира разбира се, но е препоръчително на място да се види колата и тогава да се пазарим при сериозен интерес. БТВ все още имам железни джанти 14" и зимни гуми, които ако не продам преди колата ще получат специална цена Линк към джантите и гумите тук:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=48483
        FIAT Bravo 1.6 16V '97

        Коментар


          #5
          Re: джанти

          syfer написа:
          Колега евентуално само джантите с гуми и цена ако се продават ?
          Тъй като имам железни джанти със зимни гуми е възможно да спазарим тези и да я продам с железните джанти.Ако имаш сериозен интерес звънни да ги видиш и да видим за цената дали ще се разберем - шанса е голям Стига разбира се да не замине първо колата или железните джанти
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            Продаден!
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар

            Working...
            X