Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa Romeo 156 2000 16V Selespeed

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Alfa Romeo 156 2000 16V Selespeed

    Продавам си алфата ,отново .Спецификация:Год. 1999ДВГ.2000 ТСКМ. 71000 (пише)Селеспиид4бр. ел. стъклаел.огледалаклиматрониккожен кремав салонлети джанти 16 цолахалогенни фаровеairbagЧервените уреди и карбоновата конзоласки сак Сега да напиша какво е правено ,не че повечето от вас не знаят ,ама да аси напиша ..Започвам първо с това ,че мотора е сменен с бифшия мотор на колегата nkn66.Долни носачи и шарнири преди около 5000 километра.С оглед на това ,че мотора е сменен,с него и чисто нова маслена помпа ,ремъци и ролки .Преди по малко от месец смених цялата селеспиид система - робот ,сфера и помпа .Нови свещи , инжектори също от колегата nkn66 с по -голямо впръскване ,или нещо такова .Края на лятото смених и едната задна машинка на стъклото.Към колата мога да дам и оригиналните си инжектори , бобини с кабелите . Акумулатора е нов - на около 6 месецаАларма в гаранция с централно заключване С новия ключ съм ,не знам що ,като колата е 99 година.По колата всичко работи коректно.Вчера смених релетата за запалване и за бенз помпа.Тия дни ще сменя и дебитомера.Така ,мисля че е това .Сега да напиша какво не е на ред в колата Като начало има на левите врати лека забележка ,някой идиот ме е одрал ,отзад на задния капак има лека вдлъбнатина ..така си е от години.Задната броня е правена ,понеже преди две години един спря в мен ,обаче нещо не е донаправена ....Да кажа ,че не вярвам в километрите ,няма значение ,защото двг-то е друго.ААА да се знае ,че в талона се води БЕЗ НОМЕР НА ДВИГАТЕЛ.Трябва да се смени гарнитурата на маслената помпа ,защото без да искам я скъсах и от тогава си доливам масло през 5-6 дни.Затова не съм писал и,че е със сменено масло.Предния ляв фар е матирал ,но не мога да го разглобя ,за да го изчистя,а не ми се купува друг.Трябва някакъв кабел да се свърже ,защото нямам ербеци .На диагностиката ми излиза ,че някаква маса на седалката на пасажерското място не била в ред.АА и чистачките нещо им избяга автоматичния режим. Не знам що така .Причината да я продавам е ,че искам 166-ца много ,или 156 1.9 JTD но след 2004 годинаЦената е 7000 лвСнимки на страницата с обявата ми във форума на алфа тук http://alfaromeo-bg.com/forum/showthread.php?t=32040но трябва да имате регистрация. Ако има интерес ,пращам снимки на пощата Бартери също ме интересуват за дизели
    Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
    Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
    Opel Omega 2000- на батко стария кон

    #2
    С риск да бъда скастрен от модератор ще кажа, че тази обява е за темата с вицовете, особено като стигнеш до реда с цената.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #3
      style34 написа:
      С риск да бъда скастрен от модератор ще кажа, че тази обява е за темата с вицовете, особено като стигнеш до реда с цената.
      Що така Реши ?!? Ако ти се вижда ниска ,дай повече ...или скоро не си отварял мобилето да им видиш цените ,на новия внос
      Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
      Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
      Opel Omega 2000- на батко стария кон

      Коментар


        #4
        е то Aibags като няма и като ще доливам масло на 5 дена и с тия филми с тия номера на двигатели кви 7 бона?
        Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

        Коментар


          #5
          gelew написа:
          е то Aibags като няма и като ще доливам масло на 5 дена и с тия филми с тия номера на двигатели кви 7 бона?
          Мили форумен приятелюрще ти отговоря с доста голяма нотка ирония на меко казано тъпите ти спамерски коментари.На първия ти коментар за ербега , не мисля , че е трудно да свалиш кората на колонката и да си свържеш кабела.На втория ти коментар , за маслото , проблема се разрешава за около 2 часа и 30 лв за гарнитура,не съм я сменил ,защото не намирам време, а гарнитурата я имам вкъщи.На третия ти коментар ,апропо и най тъпия , Хората дават мило и драго колите им да са вписани в кат БЕЗ НОМЕР НА ДВГ ,за да могат евентуално да си сложат ,ако имат възможност желаие двигател от самолет примерно. Също така ,ако си наясно ,болшинството от автомобилите от десетина години насам , НЯМАТ номер на двигател И понеже си само спамер предполагам ,но все пак ще ти споделя ,че дойдеш ли с изгоден бартер,или парите ,ще отстраня и проблема с маслото ,и проблема с ербега пред теб за не повече от 3 часа. Хайде със здраве на всички и без лоши чувства
          Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
          Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
          Opel Omega 2000- на батко стария кон

          Коментар


            #6
            бартер

            Имам фиат купе 20в 5-цилиндъра 98г вс екстри. Навит ли си за бартер?

            Коментар


              #7
              Stefan Caromov,Успех в продажбата. Този мотор е чудесен, от личен опит го твърдя. С риск да получа предупреждение ще напиша следното, защото явно ни мислиш за големи балъци. Да, никъде не си написал, че сумата е фиксирана. Но да спориш с колегите, е леко смешно. Давам два конкретни примера. Но преди това следното - в мобиле.бг, за където говориш, са предимно скапаните коли нов внос. Повечето от автокъщите не публикуват. Не знам защо, но пак от лично наблюдение твърдя това, повтарям - лично наблюдение. Сега двамата примера. Преди 2-3 месеца брат ми си взе 156-ца ’99 2.0 фулекстри, обслужена, с голямото крило отзад, вътре двд с два монитора + кожения рекаро салон. Абе, чак аз съжалих, че съм си купил Бравото. Сумата, която плати, беше 5200. Преди седмица и братовчед ми се сдоби със същия модел, но Спортвагон. 2001 година 1.9 JTD в страхотно състояние отвътре и отвън, обслужена - 5000 лева. Ако съм решил да си купувам 156-ца, със сигурност ще подмина обявата ти. Най-малкото, защото е написана през пръсти. Съветвам те да погледнеш обявата на колегата EMZO (ЦЪК), който наистина продава качествен автомобил. И всички тук сме наясно с това, не само защото е познат. В Алфа Форума се познавате, имаш и прилични постове. Ние няма откъде да знаем кой е колегата nkn66. Освен това за снимките икса и регистрация. И на последно място - кой луд ще даде тази цифра, дори и минус 1000 лева за автомобил, на който през седмица му се долива масло. За другото няма да коментирам. Пожелавам ти успех в продажбата и дано успееш да си качиш на 166-ца. Наистина страхотна лимузина и си заслужава инвестицията. А пък цената за този клас автомобил е смешна. А иначе Алфа-та с типтроник ли е, понеже видях на вулана единия от бутоните?
              NOW: ???
              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

              Коментар


                #8
                svetkos_ написа:
                Stefan Caromov,Успех в продажбата. Този мотор е чудесен, от личен опит го твърдя. С риск да получа предупреждение ще напиша следното, защото явно ни мислиш за големи балъци. Да, никъде не си написал, че сумата е фиксирана. Но да спориш с колегите, е леко смешно. Давам два конкретни примера. Но преди това следното - в мобиле.бг, за където говориш, са предимно скапаните коли нов внос. Повечето от автокъщите не публикуват. Не знам защо, но пак от лично наблюдение твърдя това, повтарям - лично наблюдение. Сега двамата примера. Преди 2-3 месеца брат ми си взе 156-ца ’99 2.0 фулекстри, обслужена, с голямото крило отзад, вътре двд с два монитора + кожения рекаро салон. Абе, чак аз съжалих, че съм си купил Бравото. Сумата, която плати, беше 5200. Преди седмица и братовчед ми се сдоби със същия модел, но Спортвагон. 2001 година 1.9 JTD в страхотно състояние отвътре и отвън, обслужена - 5000 лева. Ако съм решил да си купувам 156-ца, със сигурност ще подмина обявата ти. Най-малкото, защото е написана през пръсти. Съветвам те да погледнеш обявата на колегата EMZO (ЦЪК), който наистина продава качествен автомобил. И всички тук сме наясно с това, не само защото е познат. В Алфа Форума се познавате, имаш и прилични постове. Ние няма откъде да знаем кой е колегата nkn66. Освен това за снимките икса и регистрация. И на последно място - кой луд ще даде тази цифра, дори и минус 1000 лева за автомобил, на който през седмица му се долива масло. За другото няма да коментирам. Пожелавам ти успех в продажбата и дано успееш да си качиш на 166-ца. Наистина страхотна лимузина и си заслужава инвестицията. А пък цената за този клас автомобил е смешна. А иначе Алфа-та с типтроник ли е, понеже видях на вулана единия от бутоните?
                Веднага ти отговарям ,относно автокъщите съм абсолютно съгласен. да правиш обаче преценка какъв ми е автомобила и дали си заслужава ,имаш право само ,ако си го видял . Никой не ви мисли за никакви тук това е форум . Към яникого не съм се отнесъл неуважително. относно маслото ,или не си чел поста ми ,или само си чешеш пръстите. Освен това ,колата ми е най високото ниво на оборудване с абсолютно всички екстри за модела без телефон и то е без ,защото някой е откраднал касетофона ,инсталацията си я има . Такава Алфа в мобиле не се продава като моята. Относно ТИПТРОНИКА , такова животно алфа НЯМА ! Системата се нарича Selespeed , няма нищо общо с автоматична скоростна кутия ,и да, копчетата на волана са за смяна на скоростите.Относно това ,че съм копи пейст обявата си от нашия форум , така е , не познавате момчето ,от което е двигателя ,затова ,може би щеше наистина да е по добре да го изтрия. Мотора е на 114 000 км Относно цената ,да ,цената не е окончателна ,но тук не е мястото да се обсъжда.(И накрая една равносметка от цена до цена - от моята до новия внос .Като си купиш кола нов внос за 4500 лв примерно ,щот селеспиид няма под тия пари ,който да е годен за реставрация и започнеш с номера ,екотакси,застраховки ,данък годишен,гуми ,обслужване,аларми ,предница, някоя простотиика неработеща и така нататък ,мисля ,че ще ти излезе доста над 7 к . И като финал ,никой не кара да купува. Аз продавам ,пък ,който иска. И моля повече спамения от сорта ,за тия пари ще си купя....... или много пари и искаш ...да няма А тук не съм качил снимки ,щот форума ви има ограничения ,които ме спират .
                Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
                Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
                Opel Omega 2000- на батко стария кон

                Коментар


                  #9
                  зна4и не те интересужа купето

                  Коментар


                    #10
                    Ivaila написа:
                    зна4и не те интересужа купето
                    писах лично ...не се ориентирам във форума добре,съжалявам П.П. Само не разбрах ,защо изтрихте мнението на вашия съфорумник ,който изказа мнение за двигателя, а не триете спама в темата
                    Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
                    Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
                    Opel Omega 2000- на батко стария кон

                    Коментар


                      #11
                      А аз не разбирам защо не са те изритали още от тоя форум с това ти държание я се успокой малко да не продаваш S500 кво се надуваш отиди се изакай най-добре в уникалната ти бегачка за 7 бона да ти омекне малко !!!!!!!!!!!!!!!!
                      Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                      Коментар


                        #12
                        gelew написа:
                        А аз не разбирам защо не са те изритали още от тоя форум с това ти държание я се успокой малко да не продаваш S500 кво се надуваш отиди се изакай най-добре в уникалната ти бегачка за 7 бона да ти омекне малко !!!!!!!!!!!!!!!!
                        Това ми държание се провокира от коментарите ,предимно твоите! Като не ти изнася ,просто не спами в темата . А неуважително не съм се държал!Много ви моля , въздържайте се от коментари ,за втори път вече.Ако някой иска нещо да пита за колата ,нека пита ,други коментари не са желани благодаря предварително
                        Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
                        Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
                        Opel Omega 2000- на батко стария кон

                        Коментар


                          #13
                          UP :P
                          Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
                          Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
                          Opel Omega 2000- на батко стария кон

                          Коментар


                            #14
                            Колата отново се продава следващите 15-тина дни е на цена 3800 . Много паднаха тия коли ,баси кризата ,баси чудото. Допълвам , понеже колата не е карана от 3 месеца ,няма документи като :1. ГО2.Данък3.Винетка4.Каско.
                            Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
                            Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
                            Opel Omega 2000- на батко стария кон

                            Коментар


                              #15
                              ЪПче
                              Alfa Romeo 156 2000 16v Selespeed
                              Alfa Romeo 164 2000 16v -У районното
                              Opel Omega 2000- на батко стария кон

                              Коментар

                              Working...
                              X