Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat 126 - 250 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    да напраиме търг или нещо такова а,ма такова отношение не тряа да се толерира
    Joro

    Коментар


      #17
      granturismo84 написа:
      да напраиме търг или нещо такова а,ма такова отношение не тряа да се толерира
      Еми аз имам някви 26-7лв и стинки у касичката ...Нека надаването започне....
      Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
      Fiat Punto 1.2 16v LPG

      Коментар


        #18
        Колеги, промених цената поради няколко причини. Телефонът ми буквално прегря от обаждания, а на устата ми излезе пяна да обяснявам защо цената е толкова ниска и че колата не е изгнила. Мисля, че цената от 250лв. наистина отговаря на качеството и на състоянието на колата, а пък и на интереса към нея. Ако някой се чувства излъган, съжалявам, но може би сте прави, че цената бе прекалено и подозрително ниска. Поздрави на всички!!П.П. Не съм сигурен как да променя заглавието на темата, ако някой ми каже, ще го направя с удоволствие.

        Коментар


          #19
          Задай редактиране на първия пост в темата и ще ти излезе, много готино зверче, може да се направи голяма атракция с такова, но пак си трябват инвестиции.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #20
            Колега,аз ти звънях и пак ти давам 160лв,ако решиш се свържи с мен на Л.С. или тук в темата.Не каза документацията как е?

            Коментар


              #21
              Аз също съм силно заинтересован и бих дал 250лв... само да мога да си я цъкам седмица... не да се счупи
              Танцувай с любов!
              Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

              Коментар

              Working...
              X