Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tempra 2.0 i.e. 8V -115 к.с. - SX '91 LPG

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31

    Коментар


      #32
      1300лв за темпрата ми, колеги! Идвайте да се пазарим! В събота са сменени и 3-те щанги на скоростите + механизма който ги превключва / пепрудата /Теча от гарнитурата на картера е оправен!! Сменен е и ремъка на балансиащите валове и са сложени капаците на ангренажа. Тоя капак няма нужда да се сваля в близките 50 000 км!! КолАта има застраховка гражданска отговорност и Годишен Технически Преглед за още една година. Само прегледа на газовата остана! ааа и чисто нови кабели, свещи, нов въздушен филтър спортен, конусен най големия за 2Л мотор. И центровка на газовата. Сипах за 30лв газ и за 20 бензин, като свърши газта ще пиша колко съм изминал с 30литра. Поздрави!!0889 297 3580895 58 91 09

      Коментар


        #33
        С 30лв от ОМВ-то изминах точно 175 км. Това прави 17/100. Аз лично съм доволен и ще кажа защо. Първо че от ОМВ колите ми винаги са харчили повече и втората по важна причина е че за тия 175км участвах в какви ли не гонки, само градско.!!ЖЕЖЕНЬиЕ!! Пак казвам аз за себе си съм супер доволен, просто поствам и за вас да се ориентирате. Предстои замерване пак с 30лв, на същата колонка на същото омв - ама тоя път ще се гониме с разхода!!Предполагам че няма да е много трудно, защото тоя мотор си поема доста добре на 3-та и 4та от 35-40 км/ч, а над 50 и на 5та предавка!! Естествено резултатите пак са за вас, аз очаквам под 15.пп./ и колеги не ме разбирайте погрешно плс, фиата си ми харесва много, просто като го купих преди 3 години близо, баща ми каза, че трябва да го обява в общината! Аз разбира се не знаех, че системата им куца яко и я записах и така до днес когато данъците които дължа за нея, отиват към 370лв!! За съжаление, единствения начин да спрат да ми ги начисляват е тя да смени собственика си.

        Коментар


          #34

          Коментар


            #35
            КОЛЕГИ, вече имаме паспорт на АГУ-то и заверка за една година напред! Възможни са пазарлъци и бартери за нещо евтино. Може и да не е автомобил, хладилник, климатик ? Разберете вече съм под наем и освен че ми е тегаво с наема трябва и да се обзавеждам....... а за данъците споменах ли

            Коментар


              #36
              кога мога да дойда да я покарам
              fiat tipo 1.6mi 75k.c 1994
              alfa 145

              Коментар


                #37
                В неделя, след 12 часа. Хубаво е разбира се да се обадиш преди това. Поздрави!

                Коментар


                  #38
                  колеги, тампона на скоростите съвсем се предаде днеска, явно много газ сме давали с колегата budged_3d Както и да е, мисълта ми беше че утре по обяд ще ида до Т и Н на оборище ии привечер ако се уреда тука с един канал в квартала ще си го сменя!

                  Коментар


                    #39
                    Колеги, незнам дали следите темата, но всичко което съм написал в първия пост като предстоящи ремонти вече е оправено!Включително средния тампон на мотора, също така и баланс на гумите! Фиата се продава без акумулатор, този с който карам в момента е чужд! През последните 200 км само градско шофиране в София из задръстванията даде 15/100 газ.

                    Коментар


                      #40

                      Коментар


                        #41
                        1250 лв

                        Коментар


                          #42
                          Колеги, цената е такава защото спешно ми трябва климатик за стаята! Далеч съм от мисълта, че този автомобил в това състояние струва 1200лв!!

                          Коментар


                            #43

                            Коментар


                              #44
                              1250 български лева Забележките са изгорял лак на предния капак и амортисьори за смяна. Всичко по колата работи безотказно!!!Всичко е платено, преглед и паспорт на газовата, стикер газ, аптечка, пожарогас, триъгълник, жилетка, крик, ключ за гуми, резервна гума

                              Коментар


                                #45

                                Коментар

                                Working...
                                X