Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.4 12v 95kc Mоже и бартер

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    май ти си разбирача тук? няма как да вдигнеш 15 коня от испускателна система!!! максимума е най много до 5 коня! пък + това в този мотор няма много изтини. бих казал че този мотор е един срам и позор за италианското автомобилостроене и предполагам че човека който го е измислил вече се срамува. затова недей да приказваш празни приказки! доста съм запознат с този тип двигатели и мога да ти кажа че много малка част са останали доло горе читави. Утре свалям кюнците от кюмбето и го монтирвам на колата. Ще направя една хубава изпускателна система, и според мойте изчисленяи и според изчисленията на приятеля на моя приател ще кача 87,6кс. Пич НЕСЕ ИЗЛАГАЙ!!!

    Коментар


      #17
      А моята още довечера й слагам ф400 тръба , даже от колекторите направо през предния капак да излизат газовете...Чипа ще го наместиме колега, ако няма къде да се сложи с пиронче ще го закова, ама да държи. Току виж моето станало повече коне от твоето...
      НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
      И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

      Codename: ФИЧО

      Коментар


        #18
        минавала е през тестове даже няма ното едно умряло конче :D

        Коментар


          #19
          Абе колега незнам за кончетата на колата ама май задкурмилното магаре дава грешки яко...
          НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
          И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

          Codename: ФИЧО

          Коментар


            #20
            Хахахаха.. спука ме от смях колегата с неговата "ремусна" система... дето не била "ремус" ами била "НЕС" Луд ли си бре. "ремус" е МАРКА, а не тип част. Също както "спарко", "фиат", "данон", "адидас" това са МАРКИ. На високопроходимите автомобили викат "джип"... "джип" е марка... а не нарицателно... И сега ако не разбереш значи всички единодушно се съгласяваме с "ремусната ти система марка нес" Аз лично ще се подпиша на жълтата ти книжка че колата е даже не 95, а цели 96 коня Я кажи от де я купи тая самолетна система ремус-нес-3в1.. от илиенци - маде ин чина Като не разбираш кво си седнал да се биеш на бързея
            Прикачени файлове

            Коментар


              #21
              Понеже продавача става за смях с глупостите които пише, ще му заключа темата и когато е готов да си я вкара в правия път, да ми пише.Ще я прочиста от безмислени постове и ще му я отключа.П.П. Освен това, ако още веднъж видя пост от него, който да не е на кирилица, ще му дам дълга почивка от форума.

              Коментар

              Working...
              X