Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Мареа - ударен, 2000 лв. - ПРОДАДЕН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Здравейте колеги,Да, колата е в движение и може да стигне до София без проблем, но ще трябва да се сложи фар... иначе при първа среща с полицаи ще спре Всъщност, май на счупения фар му светят всички крушки... така че и той може да се ползва в краен случай.Аз я карам от време на време като се наложи... и няма проблем в ходовата част. Отначало гумата опираше в тази пластмаса (която се вижда на едната снимка), но след наместване с ръка се оправи. Тя се държи на една тънка метална стойка която най-вероятно е натисната от фара.Да допълня още нещо - от дясната страна на двете врати има одрано. Един колега го беше забелязал и ме пита... Това е стара травма от преди 2 години.. бяха я одрали на паркинга. Ама аз така я карам от тогава и не ми прави много впечатление... Предполагам че като се прави боя за калника може да се пръснат и вратите... Ще направя снимки отблизо и ще ги пусна...Проблеми с електрониката няма - централно, стъкла, огледала, климатик, радио, airbag, ABS.. всичко работи. Проблем с дебитомер, турбина, авансатор, 1-ва дюза и течове по двигателя няма.Колега от София се беше обадил че ще дойде днес да я взима, но днес не се обади... Така че все още се продава.Ако някой иска още снимки да казва....
    Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
    Punto HLX JTD '02

    Коментар


      #17
      Добавям снимка на одраното по десните врати.
      Прикачени файлове
      Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
      Punto HLX JTD '02

      Коментар


        #18
        Какво е това посочено с червената стрелка?
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Това е стойка на антена. Антената я имам но съм я махнал защото не ми харесва. Мисля че е за GSM кит но не съм сигурен. Също така горе на плафона има монтиран микрофон (на снимката се вижда). Зад жабката има някакав модул към който отива всичко и е вързан за касетофона. От този модул илиза и един доста дълъг кабел със стандартен стерео жак който може да се включва към MP3 player (Това съм го пробвал).
          Прикачени файлове
          Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
          Punto HLX JTD '02

          Коментар


            #20
            yani написа:
            Това е стойка на антена. Антената я имам но съм я махнал защото не ми харесва. Мисля че е за GSM кит но не съм сигурен. Също така горе на плафона има монтиран микрофон (на снимката се вижда). Зад жабката има някакав модул към който отива всичко и е вързан за касетофона. От този модул илиза и един доста дълъг кабел със стандартен стерео жак който може да се включва към MP3 player (Това съм го пробвал).
            Кажи къде да дойда да я видя тая GSM подготовка, моля те, моля те Ако имах 2хилки - веднага я взимам... колицата дори е моят цвят...
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #21
              Още се продава.
              Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
              Punto HLX JTD '02

              Коментар


                #22
                ПРОДАДЕН
                Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
                Punto HLX JTD '02

                Коментар

                Working...
                X