Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗА ТРИЕНЕ!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

    Коментар


      #17
      Предлагам ти бартер за черно Браво 1,4 12V двигатела няма забележка по колата има външни забележки колата се кара само на бензин давам я с музиката ми която е предна линия Hertz и задна линия Hertz сидито ще си сваля моето защото е по скъпо от колата ще ти го дам със старото ми LG-висок клас сменен съеднител преди няма и 1000км. с Валио закупен от Хитко сменена водна помпа радиаторчето на парното и термостат,маслото е смененто преди няма и 1000км. с Мобилж задна накладки сменени с Феродо барабаните са престъргани давама го с лети джанти 15-ки и летни гуми.Има изпуснал заден десен амортисьор и нещо много леко потропва отпред в дясно.Колата искам да я давам защото вече ми трябва по голяма кола иначе Бравото не ми се дава правил съм го за мене си.В България е карано почти три години по километраж е на 174000км. ако си навит пиши ще ти пратя снимки.Между другото ако искаш бартер за Голф 3-ка 4-5 вртати 1,8 моно 90 кс. червен 1993година. има ел. люк който не тече (учудващо за голф) има газова уредба.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #18
        6ma7ka7a написа:
        Предлагам ти бартер за черно Браво 1,4 12V двигатела няма забележка по колата има външни забележки колата се кара само на бензин давам я с музиката ми която е предна линия Hertz и задна линия Hertz сидито ще си сваля моето защото е по скъпо от колата ще ти го дам със старото ми LG-висок клас сменен съеднител преди няма и 1000км. с Валио закупен от Хитко сменена водна помпа радиаторчето на парното и термостат,маслото е смененто преди няма и 1000км. с Мобилж задна накладки сменени с Феродо барабаните са престъргани давама го с лети джанти 15-ки и летни гуми.Има изпуснал заден десен амортисьор и нещо много леко потропва отпред в дясно.Колата искам да я давам защото вече ми трябва по голяма кола иначе Бравото не ми се дава правил съм го за мене си.В България е карано почти три години по километраж е на 174000км. ако си навит пиши ще ти пратя снимки.Между другото ако искаш бартер за Голф 3-ка 4-5 вртати 1,8 моно 90 кс. червен 1993година. има ел. люк който не тече (учудващо за голф) има газова уредба.
        Колега,много сме си далече и надали ще стане нещо.Аз около Бургас ходя само на море,но още не му е времето,а и няма да ходя с тази кола така че....
        Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

        Коментар


          #19
          Ако имам път къп Перник може да ти звънна ти да видиш Бравото и аз да видя Ланчиата.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #20
            Бартерите отпадат,че купих кола на жената и сега само кеш-2300
            Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

            Коментар


              #21
              Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

              Коментар


                #22
                колега за бартер за fiat tipo 1.6 i.e 94- С АГУ след основе ремонт пиши на ЛС плс
                сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

                Коментар


                  #23
                  tanas123 написа:
                  Бартерите отпадат,че купих кола на жената и сега само кеш-2300

                  Коментар


                    #24
                    Ъпче!Ако някой иска газов инжекцион за 5 или 6 цилиндрова кола,мога да му го продам отделно.BRC е уредбата и за 600 лева я давам.Който я иска може да си доведе човек за да си я свали,че аз не знам какво трябва да свалям.А Капата мога да я разменя за някое Браво-дизел,може и без клима.Само ДИЗЕЛ,иначе друга не ми трябва.
                    Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

                    Коментар


                      #25
                      За триене!!!
                      Алфа 156 2.4 JTD 20 V 175 кс

                      Коментар

                      Working...
                      X