Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило 1.8 с развален двигател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Стило 1.8 с развален двигател

    Здравейте колеги.Продавам Фиат Стило 1.8 2004г. 133к.с. жълт с тъмни стъкла и фабрично стерео (6 колони+субуфер).Цена: 2000лв с възможен лек коментар на място.Колата е в перфектно състояние с много сменени части и напълно обслужена преди около 3000км.Предоставям документи за всичко сменено и ремонтирано по нея.Единственият проблем е двигателя. Има счупено бутало.За въпроси - 0877737127Можете да я намерите със снимки в двата основни сайта за продажба на автомобили.Надявам се ако някой ми трие обявата поне да каже какъв е проблема този път.

    #2
    Проблема е че няма цена и снимки
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      S_BANKOV написа:
      Проблема е че няма цена и снимки
      Малко от бързане. Миналият път имаше и цена и снимки и директен линк към обявата...

      Коментар


        #4
        Може би заради директният линк да е било. За това най добре прикачи още някоя снимка, пък то дори оригинал, а не копи скрипт от Карс/Мобиле.Предполагам е в София колата. Разглабяли ли сте нещо, или някой "на уше" е разбрал за буталото?
        Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
        Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

        Коментар


          #5
          Много хубава кола се вижда да е и хубав цвят. . Имам идялен такъв мотор на 100 000км. който пее със пластмасовите всмукатели и е пълен комплект.... Без грам масло по него . Извинявам се ако не е уместно това което написах но реших че можеме да си помогнем взаимно.
          Като видим права правим-DRAG !
          Като видим завой правим-DRIFT !

          Punto-GT(дебитомер) Маняк

          Коментар

          Working...
          X