Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам кори за вратите с джобове за тонколони - Пунто МК1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам кори за вратите с джобове за тонколони - Пунто МК1

    Здравейте,Искам да попитам дали някой има корите със джобовете във вратите. Там където седят колоните. До колкото знам са два вида салони (кори) за вратите. Ето този ме интересува:http://i426.photobucket.com/albums/p...urwood/4-1.jpg Дори и мога да му дам кори БЕЗ гнездо за колони (ако продава колата случайно) за да не му седят дупки. Търсете ме на тел. 0877 55 65 77 или тук на ЛС. Бих искал да си направя музиката най сетне Редактирано заглавие и линк към снимка.Модераторски екип на fiat-bg.org
    fiat cabrio

    #2
    линка който си дал отваря просто търсачката, а не снимка на конкретен интериор..ако си с ръчни стъкла не можеш да си сложиш джобове с тонколони или пък можеш да се простиш с дръжките ако искаш :D пробвал съм какви ли не варианти да ги наместя.. Не съм срещнал кори за ръчни стъкла с джобове с тонколони.. отливки си трябват.. или ел стъкла :D
    Haters Gonna Hate

    Коментар


      #3
      При мен линка работи, странно! Та, с ел. стъкла съм и съм виждал такива джобове с колони в тях. Аз си купих едни вече, но се оказа че има два различни салона (и двата са с ел. стъкла) и нищо от тях не пасна никъде. А за отливки ... то цялата кола в Германия струва толкова, колкото ми искат за отливки. Просто няма шанс
      fiat cabrio

      Коментар


        #4
        Да допълня, че става въпрос за Пунто 2 врати! Последното, което намерих е, че интериора се води ELX! Помагайте
        fiat cabrio

        Коментар


          #5
          Колега аз имам ако решиш нещо пиши.

          Коментар

          Working...
          X