Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам превключвател за парно Fiat Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам превключвател за парно Fiat Punto

    Здравейте търся да купя превключвателя за парното (ако изобщо така се казва) за Fiat Punto 95 година 1.7 TD.Проблема е че парното духа само на 4-степен,на другите изобщо неработи.Направил съм снимки на частта как трябва да изглежда,мисля че се намира някъде от ляво на жабката.Ако на някой му се намира да пише на Л.С за цена и по-добре да е от София та на място да го вземем и проверим дали работи.
    Прикачени файлове
    Toyota Celica 98-7AFE
    Ex:Fiat Bravo JTD

    #2
    фиат пунто

    имам го колега и работи цена 20 лв, аз съм от хасково работя с еконт с наложен платеж и право на преглед ще можеш да го пробваш пред еконт и ако работи чак тогава да го платиш 0886020035 костадин

    Коментар


      #3
      Махни бушона на превключвателя(резистора) и сложи един дебел кабел аз на моито пунто така го оправих,пробваи ако не стане нищо не губиш

      Коментар


        #4
        Punto_Manqk написа:
        Махни бушона на превключвателя(резистора) и сложи един дебел кабел аз на моито пунто така го оправих,пробваи ако не стане нищо не губиш
        Виж колега за това не се бяхме сетили,утре ще го пробваме мерси дано да стане
        Toyota Celica 98-7AFE
        Ex:Fiat Bravo JTD

        Коментар


          #5
          Adrenallin написа:
          Punto_Manqk написа:
          Махни бушона на превключвателя(резистора) и сложи един дебел кабел аз на моито пунто така го оправих,пробваи ако не стане нищо не губиш
          Виж колега за това не се бяхме сетили,утре ще го пробваме мерси дано да стане
          Този така наречен бушон е термопредпазител и мисля че беше 127 градуса. Аз го купих от Конрад за около 2-3 лева май беше, но трябва много внимателно да го запоиш като се стремиш да го охлаждаш за да не прекъсне преди да си го монтирал.
          FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

          Коментар


            #6
            Punto_Manqk написа:
            Махни бушона на превключвателя(резистора) и сложи един дебел кабел аз на моито пунто така го оправих,пробваи ако не стане нищо не губиш
            Специални благодарности на колегата Punto_Manqk,по описаният от него начин парното се оправи,мерси и на всички отзовали се.Темата е за триене.
            Toyota Celica 98-7AFE
            Ex:Fiat Bravo JTD

            Коментар

            Working...
            X