Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам вериги за сняг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам вериги за сняг

    Уважаеми Колеги , един комплект употребявани вериги за сняг се купуват .Идеята е следната : Брат ми има комплект гуми 14" ( не са първа хубост ) за ,,Фолксваген Каравел’’ и идеята му е да монтира веригите на тях без да ги сваля цяла зима тъй като бусът се използва постоянно при невероятно тежки условия.Пишете на лични , моля , или се обаждайте на телефон 0894 709624 - Юлиян Хинчев .П.П. Ако сте от Шумен е идеалният вариант.Благодаря предварително на всички отзовали се .
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    #2
    Re: Купувам вериги за сняг

    Румен_Хинчев написа:
    Уважаеми Колеги , един комплект употребявани вериги за сняг се купуват .Идеята е следната : Брат ми има комплект гуми 14" ( не са първа хубост ) за ,,Фолксваген Каравел’’ и идеята му е да монтира веригите на тях без да ги сваля цяла зима тъй като бусът се използва постоянно при невероятно тежки условия.Пишете на лични , моля , или се обаждайте на телефон 0894 709624 - Юлиян Хинчев .П.П. Ако сте от Шумен е идеалният вариант.Благодаря предварително на всички отзовали се .
    Дай трите размера на гумите , цоложа го разбрах , че е 14 .. а другите два размера ?Имам вериги , но цена мога да ти дам след като ми дадеш трите размера за да определя коя група са и да ти кажа цената им.0888/613-018 Никиskype nikfish1adventurecarbg@abv.bg

    Коментар


      #3
      не че нещо ама колко струват едни вериги ? 20-25лв нови

      Коментар


        #4
        benzol написа:
        не че нещо ама колко струват едни вериги ? 20-25лв нови
        За 20-25лв. става дума за някой китайски боклуци , които ще се скъсат докато ги монтираш ..

        Коментар


          #5
          Купувам вериги за сняг

          nikicar написа:
          benzol написа:
          не че нещо ама колко струват едни вериги ? 20-25лв нови
          За 20-25лв. става дума за някой китайски боклуци , които ще се скъсат докато ги монтираш ..
          Затова иде реч.
          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

          Коментар

          Working...
          X