Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам оборудвана глава и гарнитури за браво 1.6 16 в.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам оборудвана глава и гарнитури за браво 1.6 16 в.

    Здравейте колеги, след скъсан ангренаж ми се отвориха някои и други действия и покупки, та, търся следния чарколяк: 1. Оборудвана глава за фиат браво 1.6 16 в. 2. Необходимите по смяната на главата гарнитури - нови. 3. Вътрешната част на капака на ангренажа - тая, която се чупи, ако не демонтираш зъбните колела на разпределитените валове и ги дърпаш душмански при демонтаж. 4. Може и оферти за употребявани клапани, по 4 от вид /все пак е нещо, което ако не го удариш, ще надживее 3 пъти автомобила.../ и евентуално комплект гумички за клапани от читавите. 5. Капак на хидравличната помпа /много щях да се чудя ако не го бях счупил/ 6. Kомплект за смяна на ангренажа, ремък и ролки, нови неща, или ако някой го е загазил 2-3 000 км след като е сменил, че и това се случва Приема се и цена на двигател в добро състояние, ако си я бива и си заслужава да прескоча всичките заигравки с главата... Тия дни ще имам посока Варна - Бургас и мога да закупя това-онова в посоката, а до края на седмицата ще ходя и до София, та ако има нещо подходящо в посоката, през Велико Търново, също става. Пишете ми своите предложения на лични и на angelov_vn@abv.bg
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    #2
    Напомняне, отстъпките се приветстват и един съвет, не тръгвайте по моя път - 20 години държах един полски фиат в мазето и накрая всичко отиде за скрап
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #3
      Plastex написа:
      Напомняне, отстъпките се приветстват и един съвет, не тръгвайте по моя път - 20 години държах един полски фиат в мазето и накрая всичко отиде за скрап
      Пак да напомня, търси се: 1. Глава оборудвана, изправна и някоя и друга шпилка с нея. 2. Гарнитури по смяна на главата и гарнитурата от изпускателния колектор към двуцевката 3. Капаци за ангренажния ремък - вътрешен и външен. 4. Ангренажен комплект на оферта, може на 2-3000 км в добро здраве и от сой, може и чарк поотделно. 5. Ремък хидравлика и алтернатор, за без климатик. 6. Изпускателен колектор за дамазлък 7. Маркучето от вътрешната страна /към купето/ което излиза от клапата, която е до стъпковия мотор, в която влиза въздуха от въздушния филтър. На 14-ти имам път от Варна към София, някой и друг ден там и наобратно, при добро предложение може да понапълня багажника, ъъъ... Ще мъкна и ’струмента
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #4
        Частите закупени, благодаря за вниманието.Темата е за триене.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар

        Working...
        X