Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зимни гуми 205/55/16!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Зимни гуми 205/55/16!

    Купувам 2 много ХУБАВИ зимни гуми 205/55/16 - хубаво е дота да не е от преди повече от 2 години и задължително да имат много грайфер.Ако цената е добра - мога да взема и 4бр, макар че си имам прилични Дънлопки за отзад.Обмислях покупката на нови, ама като знам че правя по 2-3000км на зима и то почти само градско - няма смисъл...Предпочитам с едър грайфер - за да мога да ровя в снега с тях, че гаража ми е подземен и излизането е трудно, иначе останалото е лесно.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    гуми

    колега имам2 гумиточно каквото ти трябват дота е 4009 явно са седяли по складове заштото аз сум ги копувал 2010 чисто нови и са карани са един сезон ако ти харесват пиши и ще се договориме за цената ще ти ги дам изгодно
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Още някое предложение?
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        гуми

        колега гумите са практически нови карани са много малко нито има балоби нито лепенки съхранявам ги в сак за гуми на студено в гаража ще ти ги дам и двете за 100 лева направо се у4удвам че не ги искаш но както решиш ако размислиш пиши

        Коментар


          #5
          Ами колега, помолих те за още малко снимки - отстрани - на марката и модела, дота и скоростния индекс...Защото с тая шарка са ми много странни - като ги получа да не се окажат китайци...Така и не съм разбрал марката даже...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            Явка,ако са такива каквито предполагам са Фулда кристал монтеро2.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              krasio_79bs написа:
              Явка,ако са такива каквито предполагам са Фулда кристал монтеро2.
              Ако са такива ги вземам!
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                колега добрата новина е че да такива са гумите въобще не бях се загледал в марката и модела само дота бях погледнал лошата обаче е че за 100 лева няма да ги подаря една такава гума току що видях че струва170 лева така че новата цена на гумите е 150 лева за двете ето ти и симките които искаше
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  maximus написа:
                  колега добрата новина е че да такива са гумите въобще не бях се загледал в марката и модела само дота бях погледнал лошата обаче е че за 100 лева няма да ги подаря една такава гума току що видях че струва170 лева така че новата цена на гумите е 150 лева за двете ето ти и симките които искаше
                  Ами търкаляй си ги из гаража колега тогава...За 200лв ми предлагат 4бр Мишелина с 8мм грайфер и ДОТ 2010... Само дето аз исках 2, а човека не иска да си разваля комплекта.Освен това снимката типод ъгъл на грайфера показва че той всъщност не е толкова много - не повече от 6-6,5мм.Така че аз ти предлагам по 40лв на гума и доставка за моя сметка, ако не щеш, твоя работа.
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар

                  Working...
                  X