Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Рено 5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Рено 5

    Купувам Рено 5 с малък мотор добро състояние и готова за каране и малък разход ..офертите тук или на icq 477935087

    #2
    Re: Купувам Рено 5

    virtualnia написа:
    Купувам Рено 5 с малък мотор добро състояние и готова за каране и малък разход ..офертите тук или на icq 477935087
    За какво ти е рено 5 ? Вземи си fiat cinquecento... ще те изуми с малкия разход (който рено 5 неможе да постигне) а и лично мен повече ме кефи външния вид ...

    Коментар


      #3
      mm

      4astite skupi l isa za tozi fiat koito kazva6 ...dali e tolkova evtina podrajkata... kolko para moje da se zeme 4itav ?колега тук пишем на кирилицаpugsy

      Коментар


        #4
        частите не са скъпи, те от фиат са го измислили- евтини части, обаче по много и всеки ден сменяш сменяш сменяш... и накрая идва все едно са му много скъпи частите.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          virtualnia написа:
          Частите скъпу ли са за този Фиат, който казваш ... Дали е толкова евтина поддръжката ... колко пара може да се земе читав ?
          Ами ще ти кажа направо - Взех си такъв за 2000, направих му смяна на някои консумативи (въздушен филтър и някои други дреболии) и друго ми се е налагало пружини, понеже едната се счупи (явно е имала дефект)... 96 лв едната са нови... Ест. и амортисьорите бяха сменени 70 лв единия ... Това е единственото, което съм правил по количката, служи ми вярно, в момента разхода е малко висок, отива към 5 и незнам защо, но може би проблема е, че се кара по 2 км до работа и обратно и то все на студен двигател ...
          pakumba написа:
          частите не са скъпи, те от фиат са го измислили- евтини части, обаче по много и всеки ден сменяш сменяш сменяш... и накрая идва все едно са му много скъпи частите.
          На теб ще ти кажа, че въобще не си прав !!! Сипваш бензин и даже по някога забравяш кога си сипал за последно и се чудиш дали не е повреден датчика за бензина, но се оказва, че не е ... Друго почти не се е налагало както обясних по-горе ... П.С. И все пак гледай какво взимаш, де ... А ... и пропуснах да кажа, че количката е 95 година ...

          Коментар


            #6
            mhm

            на дълго ако тръгнеш значи няма да издържи .. нз ама 5 бензин са ти 10 лв на 100 км ..за 0,9 мотор не е ли много тва ??

            Коментар


              #7
              Re: mhm

              virtualnia написа:
              на дълго ако тръгнеш значи няма да издържи .. нз ама 5 бензин са ти 10 лв на 100 км ..за 0,9 мотор не е ли много тва ??
              Човече, осъзнай се. 10 лв на 100 км са много не заради разхода, а заради цената!!! 5/100 разход при каране на къси разстояния - дали е висок, все пак говорим за кола с покрив, а не за мотоциклет. А и рендето по-малко ли очакваш да лапа?
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #8
                мхм

                незнам приятели ... не разбирам петък ще си взема книжката от кат и смятам да си зема някаква евтина количка с малък разход ...искам още фиеста една около 90’ година за макс 1500 лв с добър външен вид и технически но ...понеже не разбирам затова питам и се сдухвам много някой да не ме прецака щото цяло лято бачкам по 12 часа на ден за да си взема количка и ще умра ако се прецакам нещо

                Коментар


                  #9
                  Re: мхм

                  virtualnia написа:
                  незнам приятели ... не разбирам петък ще си взема книжката от кат и смятам да си зема някаква евтина количка с малък разход ...искам още фиеста една около 90’ година за макс 1500 лв с добър външен вид и технически но ...понеже не разбирам затова питам и се сдухвам много някой да не ме прецака щото цяло лято бачкам по 12 часа на ден за да си взема количка и ще умра ако се прецакам нещо
                  хич не е лесна твойта :D .
                  UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    частите не са скъпи, те от фиат са го измислили- евтини части, обаче по много и всеки ден сменяш сменяш сменяш... и накрая идва все едно са му много скъпи частите.
                    горе долу си прав :D .
                    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                    Коментар


                      #11
                      Между другото го закръглих на 5 ... на толкова отива когато е карана предимно студена ... иначе извънградско ако се кара с 80-90, трябва да си запишеш кога си заредил, че да не забравиш

                      Коментар

                      Working...
                      X