Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам пресостат JTD105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам пресостат JTD105

    Купувам пресостат за климатика (5 крачета), колата е Браво 1.9JTD. Оферти на ЛС или 0898 97 92 40
    FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
    То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
    Fiat Auto S.p.A

    #2
    Re: Купувам пресостат JTD105

    milanist22 написа:
    Купувам пресостат за климатика (5 крачета), колата е Браво 1.9JTD. Оферти на ЛС или 0898 97 92 40
    Колега, имаш ли някакъв оригинален номер или снимка на този чарк. Аз имам Ланча Капа 2.4ЖТД на части и може би ще е същият.
    Прикачени файлове
    Алфа без кожа е като жена без цици !
    Alfa Romeo-156-Sportwagon-2.4JTD-150hP-2002

    Коментар


      #3
      Нямам снимка на моя, дори не знам точно какво представлява, понеже от Италия са го махнали
      FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
      То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
      Fiat Auto S.p.A

      Коментар


        #4
        Това дето съм постнал се води "Шалтер налягане , климатик" , незнам обаче дали е това. Нека някой по-компетентен да каже. Може би на "майсторски" се води "пресостат " :P
        Алфа без кожа е като жена без цици !
        Alfa Romeo-156-Sportwagon-2.4JTD-150hP-2002

        Коментар


          #5
          Колега ако не си си намерил , ще коригирам цената на 30 лв Моят е на MAGNETI MARELLI и 100% си работи !
          Алфа без кожа е като жена без цици !
          Alfa Romeo-156-Sportwagon-2.4JTD-150hP-2002

          Коментар


            #6
            Все още търся...
            FIAT BRAVO GT JTD 105 '00
            То е като да си зарежеш свястната жена и да тръгнеш по курви - правят много готини работи, дават голям кеф, ама знаят и много курвенски номера, те тва е!
            Fiat Auto S.p.A

            Коментар

            Working...
            X