Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся пунто мк2 спортинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся пунто мк2 спортинг

    Здравейте. Търся фиат пунто МК2 спортинг, 1.2 80 кобили. Тази 6та скорост е голяма лудница, а и красивия интериор, волан, всичко .От пловдив съм и колито в околността са с предимство. Цвят - бял, черен, графит, сив по реда, в който ми харесват най-много. 0896 950 930 Дидо

    #2
    Никой не иска да си продава пунтака :D аз бях решил да го продам моя но с разход от 6.50- 7 лв на 100 км в тези гладни години ...ааа разхода е на газ
    Kaрам разумно...от време на време.

    Коментар


      #3
      Търся пунто мк2 спортинг

      Имам жълт-но е ударен. КОЛАТА Е МНОГО ГОТИНА-НА 130К ИСТИНСКИ .АКО МОЖЕШ ДА СИ ОПРАВЯШ ТЕНЕКИИТЕ ЩЕ СИ ВЪРНЕ БЛЯСЪКА.
      фен на италианските нисколетящи самолети

      Коментар


        #4
        Интересуват ме и ударени, на чичо му писах лично. И моля пресварително, не ми трябват "перфектни" коли, които за две минути видях, че са въртяни по таван и прочие пак казвам, с това се занимавам. Продължавам да търся спортинг, но съм склонен и на стандартно 16в с 2 или 4 врати БЯЛО.

        Коментар


          #5
          Здр колега имам спортинг но е син с газ инжекцион ,15 лети джанти и 4 фланеца 2 или 3 см не съм мерил. Ако имаш интерес пиши на лични за повече инфо......
          Kaрам разумно...от време на време.

          Коментар


            #6
            Колега, с какви пари си готов да се разделиш, може да ми пишеш на лично.

            Коментар


              #7
              Моля пишете ми и на лични, защото телефона трудно и рядко го дигам

              Коментар


                #8

                Коментар

                Working...
                X