Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся бензиново пунто мк2 !

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся бензиново пунто мк2 !

    Понеже скоро щерката ще взема книжка си харесахме за стартова кола -пунто мк 2!Изискванията до 2000лв макс и то за кола с климатик и газ ! Евентуално и дизелова оферта може да разгледаме!Оферти на лични!Поздрави!
    На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

    #2
    Парата чака колатааа!http://www.mobile.bg/11340276570666988Др седмица ще гледам това нещо!
    На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

    Коментар


      #3
      Аз звънях на тази оферта, има си забележчици. Три лети джанти и една железна, скъсан салон, външни забележки, сигурно и още нещо ще излезне на място. Интересното е, сменената джанта, ако е била счупена алуминиевата, най-вероятно и там има забележки.

      Коментар


        #4
        колеги то и мойто пунто има външни забележки но за 2 400 спортинг с газ инжекцион ..цената е многгоо добра аз на моето си му искам 3 400 с лек коментар ,може би както казва колегата има нещо гнило Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 но може и да си е читава колата според мен си заслужава кинтите спортинга с разход от 6-7 газ на 100 км говоря за моя де :D. Особенно щом е за жена те доста си ги харесват пунтьовците мойта още не може да се примири че искам да го продам нашето. Колега
        Kaрам разумно...от време на време.

        Коментар


          #5
          Колега отивай гледай и ако може свали още малко и го взимай ....успех
          Kaрам разумно...от време на време.

          Коментар


            #6
            Това ако е спортинг с инджекциона си е чиста оферта!!!

            Коментар


              #7
              Колата си е спортинг само че собственика май не знае :D
              Kaрам разумно...от време на време.

              Коментар


                #8
                Щерката вече взе книжката-парата е в къщи, до края на седмицата трябва да съм взел нещо! Скъсаха я първия път, затова се забавих с покупката ,и това пунто изчезна от хоризонта!
                На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

                Коментар


                  #9
                  http://jorjocar.cars.bg/u759915Ето колега, човека е от моя град, коректен е и продава хубави коли на добри цени. Ако има нещо, мога да помагам.

                  Коментар


                    #10
                    Вече взех , вчера купихме дизелова 206 2001 г клима , всичко платено -2500лв!
                    На брега на реката рибарите поставяха червеи на въдиците си, а в реката се виждаше обратното...

                    Коментар

                    Working...
                    X