Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам двигател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам двигател

    Купувам турбо мотор,нещо като 2.0 8V turbo,2.0 16V turbo...давам ги тези като пример,иначе може и друг някой,но в момента не се сещам Може и някой силен атмосферен. Мотора да е алфов,фиатски или ланчия :D Дайте предложения Мотора ще се слага на фиат типо
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Re: Купувам двигател

    Abarth. написа:
    Купувам турбо мотор,нещо като 2.0 8V turbo,2.0 16V turbo...давам ги тези като пример,иначе може и друг някой,но в момента не се сещам Може и някой силен атмосферен. Мотора да е алфов,фиатски или ланчия :D Дайте предложения Мотора ще се слага на фиат типо
    Може и от Капа 2.0 20V turbo Има един пич Филип, който има такова Типо, но нещата там са много сериозни Мотора е докаран над 400к.с. доколкото знам Ама по-точна информация може да даде Жорко
    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
    FIAT Punto 99' 1.7 TD

    Коментар


      #3
      мисля че колегата знае за колата на Fil :Dне е много по тематано на който му е интересно:http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=34695
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Re: Купувам двигател

        Dodo 155 написа:
        Abarth. написа:
        Купувам турбо мотор,нещо като 2.0 8V turbo,2.0 16V turbo...давам ги тези като пример,иначе може и друг някой,но в момента не се сещам Може и някой силен атмосферен. Мотора да е алфов,фиатски или ланчия :D Дайте предложения Мотора ще се слага на фиат типо
        Може и от Капа 2.0 20V turbo Има един пич Филип, който има такова Типо, но нещата там са много сериозни Мотора е докаран над 400к.с. доколкото знам Ама по-точна информация може да даде Жорко
        Знам го типото на Фил :D Но си мисля,че интегралов мотор (2.0 16V Turbo) има много повече потенциял и е много по изпитан мотор от 2.0 20V Turbo,който е и доста по тежък от 16V.Все пак аз няма да правя такава зверска бегачка,така че ме устройва и 2.0 8V turbo :D Както и 2.0 16V атмосферка,също съм навит и на 130TC мотор,но незнам дали ше мога да намеря
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          абе имам един от Делта 1,6 турбо карбуратор , но му е слагана газова и после е махната и маркуча скъсан , дупки и т.н. ... ...на кола е в момента , но не съм го палил и не знам как работи ...ако те интересува , може да измислим варианти

          Коментар


            #6
            jorko написа:
            абе имам един от Делта 1,6 турбо карбуратор , но му е слагана газова и после е махната и маркуча скъсан , дупки и т.н. ... ...на кола е в момента , но не съм го палил и не знам как работи ...ако те интересува , може да измислим варианти
            Дай ми телефон на ЛС,ще ти се обадя по някое време
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар

            Working...
            X