Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз търся типо/темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз търся типо/темпра

    Търся типо или темпра 1.4 или 1.6 94-95-96г.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    Голема лудница, големо нещо. Брех какво търсене на типовци настана. Та само да спомена, че и аз още търся (може и темпра). Дотук само една оферта и то с некои неудобства Айде не се стискайте, давайте резачките
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      всички сме за тииипо :D аз поне все още се колебая м/у типо и ланча

      Коментар


        #4
        Аз имам Темпра 1.6,но все още не съм решил да я продавам.Бих е дал само ако намеря изгодно "фиат купе".И днес видях,че се продава едно в Бургас.Колегата обаче е обявил яка цена.ще си правим среща в Бургас и сигурно ще имам възможност да огледам купето.Темпрата ми е произведена 11.1994г.,първата регистрация е 05.1995.Има еърбег,катализатор,предни ел. стъкла,ABS,серво,централно заключване,аларма,тонирани стъкла....а бензинка е моно инжекцион.В много добро състояние е.Купих е от един италианец в Мюнхен преди почти 3 години и беше на 75 000 км.Сега е на 106 000.Тъмно-синя е.Абе ще мисля.

        Коментар


          #5
          и аз купувааааам ,айде на типотатаааа.Колега сори ,че ти пиша в темата ,няма да наддаваме първо ти избирай
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            gaginev написа:
            Аз имам Темпра 1.6,но все още не съм решил да я продавам.Бих е дал само ако намеря изгодно "фиат купе".И днес видях,че се продава едно в Бургас.Колегата обаче е обявил яка цена.ще си правим среща в Бургас и сигурно ще имам възможност да огледам купето.Темпрата ми е произведена 11.1994г.,първата регистрация е 05.1995.Има еърбег,катализатор,предни ел. стъкла,ABS,серво,централно заключване,аларма,тонирани стъкла....а бензинка е моно инжекцион.В много добро състояние е.Купих е от един италианец в Мюнхен преди почти 3 години и беше на 75 000 км.Сега е на 106 000.Тъмно-синя е.Абе ще мисля.
            Ми добре звучи, ама Бургас е по-далече и от Русе, еб*ти. Така де - от мойта кабанария...
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              Така е.

              Коментар


                #8
                аз мисля мойто да го продавамима забележки отзад (нали имаше удар и е за боя)предстои му смяна на накрайници,тампони на двигател и евентуално носачи (не за друго ами един френд ще ми ги даде)

                Коментар

                Working...
                X