Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам 2 алуминиеви джанти-без значение цолажа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам 2 алуминиеви джанти-без значение цолажа

    Трябват ми за ремарке.От 13 до 17 цола.Може и без гуми.Важното е да са красиви 4х98 разбира се.nikman@abv.bg или тукот Пловдив съм,но може и по куриер
    Barchetta "98 , Vitara "97

    #2
    re Джанти

    Имам две джанти от Фиат Мареа 15 цола 4*98 5.5J Цената им е 100 лв. за двете. И аз съм от Пловдив, така че могат да се видят на място. Джантите са прави и без заварки. 0887277336
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      http://picasaweb.google.com/1991mazd...80039829983266 виж ако имаш интерес пиши ! но са 4х100 защото истават и на голф давам и болтове къмтях

      Коментар


        #4
        имам от пунто хгт 150 лева

        Коментар


          #5
          strajaro написа:
          имам от пунто хгт 150 лева
          Колега за 150 се намират 4 джанти ,може и с гуми.Аз търся 2 джанти,останали на някой от комплект,в която има счупена,тотално изкривена и т.н.Знае се,че джанти и гуми "единички" не струват кой знае какво,защото освен за ремарке,не виждам на кой ще му трябват.Не искам да обидя никой,всеки има право да иска колкото си иска,ама пазара определя цената.Очаквам още предложения!Поздрави!
          Barchetta "98 , Vitara "97

          Коментар


            #6
            Имам 2 броя лети borbet 14ки с гуми 195/60/14 като за ремарке! 70 лв всичко!Ето такива са: http://bin.staticlocal.ch/market/c7/....jpgНямат капачки обаче!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              xctr написа:
              Имам 2 броя лети borbet 14ки с гуми 195/60/14 като за ремарке! 70 лв всичко!Ето такива са: http://bin.staticlocal.ch/market/c7/....jpgНямат капачки обаче!
              Джантите са хубави,но без капачки,не изглеждат толкова добре.Благодаря за предложението!
              Barchetta "98 , Vitara "97

              Коментар


                #8
                Еми за толква пари толкова! Има шаблони приготвени за капачки ама са плоски и трябва да си измислиш закрепване!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  Да,така е,чакам още предложения
                  Barchetta "98 , Vitara "97

                  Коментар


                    #10


                    Колега, предлагам ти 2 джанти от Волво 30 лв бройката, а може и 2 джанти от Рено 25 пак 30 лв. бройката. А също и 2 джанти Ситроен пак 30 лв. бройката. Тел: 0888 341 300 - Емил

                    Коментар

                    Working...
                    X