Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся колони 2-ра употреба и ксенон 2-ра употреба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся колони 2-ра употреба и ксенон 2-ра употреба

    За Пунто 95-та колони за вратите и за таблото, както и някакви прилични елипси да монтирам на кората. Относно ксенона, търся ползван, но читав ксенон, 4300 или 5000 келвина на разумна цена!

    #2
    Re: Търся колони 2-ра употреба и ксенон 2-ра употреба

    имам тези колега-х15лв комплекта
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      На мен ми трябват елипси колега, за съжаление така ми е изрязана кората, инъче добра ти е офертата

      Коментар


        #4
        с ксенона ще се наиграеш. всички компоненти издават багажа почти едновременно- ще го вземеш работещ и след месец ще изгори баласт- най-евтиния 25 кинта, след още месец крушка, пак 25 кинта и то вече стана на цената на нов без гаранция.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Благодаря за съвета, а дайте съвет от къде мога да взема НОВ ксенон на добра цена и какъв трябва да бъде за Punto-95-ta??? H1, H7?

          Коментар


            #6
            Колега, ако колоните във вратите са ти елипси - 5x7 inch, имам такива, Alpine. Комплектаго давам за 35лв.Поздрави
            Колкото повече - толкова повече!!!

            Коментар


              #7
              Не, във вратите са кръгли, на кората на багажника са дупки за елипси, така я купих!

              Коментар


                #8
                писал си ,че ти трябват и за таблото-за това ти ги пуснах тези

                Коментар


                  #9
                  Ксенона отпада от търсенето, ще си купя нов, но нямам представа за Пунтото какво ми трябва H1 или H7, ако някой е в час да каже! За говорителите, продължавам да търся елипси за задната кора и говортели за вратите одстрани. Във вратите си има фабрични отвори, така, че немога да сложа каквото и да е.

                  Коментар


                    #10
                    Ксенона отпада от търсенето, ще си купя нов, но нямам представа за Пунтото какво ми трябва H1 или H7, ако някой е в час да каже! За говорителите, продължавам да търся елипси за задната кора и говортели за вратите одстрани. Във вратите си има фабрични отвори, така, че немога да сложа каквото и да е.

                    Коментар


                      #11
                      имам елипси 2бр за 15 лв

                      Коментар


                        #12
                        rally33 написа:
                        но нямам представа за Пунтото какво ми трябва H1 или H7, ако някой е в час да каже!
                        Можеш сам да разбереш от какво имаш нужда, като погледнеш раздел ЧЗВ, в който има тема "КРУШКИ И ОСВЕТЛЕНИЕ", в която има връзка към страницата на Philips, в която можеш да разбереш какви са крушките за твоята кола.

                        Коментар


                          #13
                          имам две елипси.0899644432.
                          jtd

                          Коментар


                            #14
                            колони

                            колега имам две елипси от по големите,не знам точно какъв размер са,марката е MAGNAT,давам ги за 30лв,ако те интересуват звънни 0878984068 владо

                            Коментар


                              #15
                              Re: Търся колони 2-ра употреба и ксенон 2-ра употреба

                              rally33 написа:
                              За Пунто 95-та колони за вратите и за таблото, както и някакви прилични елипси да монтирам на кората. Относно ксенона, търся ползван, но читав ксенон, 4300 или 5000 келвина на разумна цена!
                              колега имама страшни колони JBL, елипсинадявам се знаеш за какво ства на вапрос, истински кулони, а не някви ментета!40лв за брой

                              Коментар

                              Working...
                              X