Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търси се:Фиат Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търси се:Фиат Стило

    Здравейте,Извън тема:Наскоро се регистритах във форума и съм приятно изненадан от духа на приятелство и взаимопомощ , който виждам тук! Поздрави на всички , които допринасят за това ( тоест на всички).Сега по темата.Искам да си купя Фиат Стило от собстеник.Тотално ми писна от дебилните авто "къщи" , които не са къщи а открити паркинги с някая вмирисана каравана и селяни ядящи кренверши и лютеница вътре/вън.Ще спестя цялостното мнение за тези хорица и ще дам подробности за това какво търся.Предпочитам бензинов двигател , но нямам точно набелязан и съм отворен към предложения от най-малкия ( 80 к.с. мисля) до колкото има.За дизелов дригател съм малко зле настроен , защото си мисля ,че ще шуми много , но ако някой иска да ме убеди в обратното съм склонен да погледна и дизел.За вратите предпочитам да са 2/3 , но няма да откажа добра оферта и с 3/4 .За километри нямам изисквания.За цвят не мога да преживея зелено и червено ( във всякакви разновидности) , за всеки друг съм склонен най-малкото да разгледам наживо.За година мисля да е 2001-2003 защото след 2003 стават значително по-скъпи ( и разбираемо да е така).Надявам се на добро техническо състояние и изправност на автомобила.Имайки впредвид реалностите на пазара мисля , че ценови диапазон от 5000 до 6000 лева е нормален.Чакам предложения на ЛС. Поздрави !

    #2
    мога да предложакомбидизел Mjet 120к.с.тъмно кафяв металик2006г.над твоя ценови диапазонако те интересува пиши на ЛСП.П. като бонус може да се приеме, че колата е била официален превоз на олимпийските игри в Торино

    Коментар


      #3
      Мога да ти предложа : Дизел с 2-3 Врати, 1.9 JTD 115кс. , цвят-сив, 2002 г. цена твърда с джантите 6500лв. без тях 6000лв. ако имаш интерес пиши
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        FIAT STILO 1.9JTD 2/3врати 80кс. първа регистрациа септември 2003г. годишниа данък е 80лв. цена 6700лв. ако имаш интерес 0898214681
        ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

        Коментар


          #5
          Fiat Stilo 1.6 16V

          Dobar den,az moga da ti predloja fiat Stilo 1.6 16V 2002g s tri vrati,cveta e sin metalik,kolata e na 37000 km ako ima6 interes mi pi6i na li4niСпазвай правилата и пиши на кирилица!Модераторски екип на fiat-bg.org
          Fiat Stilo 1.6 16V

          Коментар

          Working...
          X