Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам напречни релси за багажник за Типо или бартер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам напречни релси за багажник за Типо или бартер

    Става въпрос за напречните релси, които се слагат на покрива и вече върху тях се захваща съответния багажник. Релсите наистина трябва да са за Типо, тъй като тези, които продават на Практикер за Крома са с малко по-различно закрепване. Предлагам бартер за релси за Опел - в отлично състояние - полазвани са 3-4 пъти. При интерес ще кача снимки.
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    #2
    Колега за тези ли става дума:http://xctr.snimka.bg/other/prodajba...363358Тези специално са свалени от типо, но са надлъжни и върху тях вече се слага багажник!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Странно за първи път виждам такова закрепване Не съм чувал за надлъжни релси!!! Като казвам напречни имам предвид все едно от лява до дясна предна врата и също между задните врати. Надлъжни има на джиповете и на някой комбита и върху тях пак се захващат напречни. Чесно казано за пръв път виждам такива за Типо. Дори не виждам как биха се монтирали върху моето. Би ли пратил снимки ако имаш да видя за какво става въпрос.
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        Това типо по принцип е с дупки на тавана! Но съм гледал и на другото мое, което е без че ако му се пробият дупки и се сложат допълнително шайби и гайки ще стане!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          За пръв път виждам Типо с такива релси. При мен на това място на тавана има вдлъбнатина от предното стъкло до заданата врата и в нея има гума, а под тази има определени места за захващане. Наистина тези не стават за моето Типо. Все пак благодаря за предложението и за снимката.
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            #6
            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

            Коментар


              #7
              xctr написа:
              Това типо по принцип е с дупки на тавана! Но съм гледал и на другото мое, което е без че ако му се пробият дупки и се сложат допълнително шайби и гайки ще стане!
              НА САШО ТИПОКА МНОГО АРНА КОЛИЦА БЕШЕ. Колега теа релси седят добре само на типо с 2 врати. но и треа да си дупчиш таванЯ ако си решил да ги слагаш. а други релси няма поне в няколкото магазина който сме разпитали
              Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
              ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
              DREAMS: SEDICI !!!

              Коментар


                #8
                FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                Коментар


                  #9
                  FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                  ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                  Коментар

                  Working...
                  X