Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся този въздоховод за Браво 1.8 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся този въздоховод за Браво 1.8 16v

    Търся този въздоховод за Браво 1.8 16v .Без напуквания в оребреното и без накъсвания по тънката част инт се само от оферти от сериозни хора които са склонни на "провери преди да платиш" при изпращане с Еконт! skype:turbo_mastiq 0883548126
    Прикачени файлове
    Икономията е майка на мизерията !

    #2
    аре бе колеги никой ли я няма тая джаджа ?
    Икономията е майка на мизерията !

    Коментар


      #3
      Колега аз го вземах от една морга за двигатели и ми го дадоха за 5 лв. Така че разгледаи се за някакво блъснато 1.8 иначе и аз го търси много време
      Fiat Brava 1.8 ELX 113 HP
      BMW E46 2.0i 150 HP

      Коментар


        #4
        Да аз бях намерил един колега с 1.8 ама излезе несериозен уж щеше да ми го праща,а от 2 седмици го няма никакъв.
        Икономията е майка на мизерията !

        Коментар


          #5
          up!
          Икономията е майка на мизерията !

          Коментар


            #6
            Аз го търсих,търсих и се отказах, навих му фолио и тиксо и стана косъм, по-добре си търси маркуч с тази ширина, а другото разклонение хич не го включвай в системата, виждал съм такова изпълнение със спортен филтър и къстъм интейк. Иначе го има в axm-auto за 35лв. ново, а старо е трудно да се намери здраво.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              van_dal написа:
              Аз го търсих,търсих и се отказах, навих му фолио и тиксо и стана косъм, по-добре си търси маркуч с тази ширина, а другото разклонение хич не го включвай в системата, виждал съм такова изпълнение със спортен филтър и къстъм интейк. Иначе го има в axm-auto за 35лв. ново, а старо е трудно да се намери здраво.
              А някой пазарувал ли е от axm-auto? С еконт ли ги доставят или си имат доставчици ? Цената включена ли е в доставката ?
              Икономията е майка на мизерията !

              Коментар


                #8
                Имам.0888-41-29-74,02/927-55-23.За цента ще се договорим!

                Коментар


                  #9
                  Колега 50 лева не струва нов от представителството на фиат,ти ми ги искаш за втора ръка ,айде моля те,не съм олигофрен!Още се търси въздоховодчето !
                  Икономията е майка на мизерията !

                  Коментар


                    #10
                    up!
                    Икономията е майка на мизерията !

                    Коментар

                    Working...
                    X