Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

плафон ,дръжки , седалки, кора , пепелник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    плафон ,дръжки , седалки, кора , пепелник

    Привет на всички!Търся си следните части за моята Marea като снимките които съм приложил са примерни и имат за цел просто да покажат как изглеждат нещата които търся. Болтчетата със сферични глави с помощта на който се закрепят амортесиорчетата на багажника на Bravo/Bravaсъс пояснителната снимка малко ще се забавя понеже за сега не мога да открия такава Пепелник като този на снимката ... колкото по запазен отвътре толкова по добре ... вън не ме е грижа как изглежда понеже ще се тапицира...Заден плафон за таван от мареа/брава4 броя дръжки за вратите от мареа 2 предни седалки от GT или HGT кожени или платняни .... каквито има Кора за капака на багажника от Marea седан ... не можах да намеря снимка с багажник който да има кора... търся кора като тази която седи на предния капак отдолу само че за багажника Надявам се колегите да нямат нищо против че ползвам снимките им

    #2
    dr16ka

    kolega imam edna dqsna dr16ka dve predni dr16ki samo za 20lv. na broi

    Коментар


      #3
      Re: dr16ka

      bravogb написа:
      kolega imam edna dqsna dr16ka dve predni dr16ki samo za 20lv. na broi
      хехе само те по толкова вървят :P) ... както и да е ..предпочитам обаче да са комплект колега ....

      Коментар


        #4
        Колега да ти помогна за салона слага се на ГТ и ХГТ на цветове е "мръсно бяло" по средата а в краищата е черен плат. Успех
        Fiat punto 1,1
        Fiat bravo 1,6 16v
        Fiat bravo 2,0 20v
        Honda civic 1,5
        BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

        Коментар


          #5
          KrAs написа:
          Колега да ти помогна за салона слага се на ГТ и ХГТ на цветове е "мръсно бяло" по средата а в краищата е черен плат. Успех
          Благодаря колега.Други разцветки няма ли ... на мен ми се струва че съм виждал син и черен плат като тези седалки... предполагам че са от същия комплект( или това само ми се струва че е син цвят

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              lithrone написа:
              имам ги частите пиши ми на скаип g.orakov да се разберем мога и да ти прата снимки

              Коментар


                #8
                Колега, ако става въпрос за елипсовидния плафон - 10лв.Поздрави
                Колкото повече - толкова повече!!!

                Коментар

                Working...
                X