Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся разпънка/strut brace/bar/ за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся разпънка/strut brace/bar/ за Типо

    Търся си разпънка, защото имам проблем с наклоните и след изправянето искам да се подсигуря. Очаквам вашите предложения
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    #2
    разпънка

    какво е това колега!ако го имам ще ти го подаря!

    Коментар


      #3
      Ами "strut brace/ strut bar" държи наклоните на 2те камбани където се хващат тампоните на макферсоните Имам съмнение, че става и от Темпра, Купе и браво :] Ама май ще се стига до изработка на изделието
      '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
      '97 Coupe 16VT 262WHP+

      Коментар


        #4
        Ъп
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          #5
          Колега по-добре търси от чужбина или някой който да ти направи!! Аз откакто съм регистриран тук съм преглеждал купува-продава и само 1 път изпадна една .. която в последствие купих! Но ще я ползвам и тя е за типо с механична рейка защото иначе казанчето пречи!! Успех с намирането!!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Колега ако се стига до изработка имам молба ако можеш да направиш някой друга снимка или чертежи ако правиш тъй като и аз съм се замислил за такова свето дело и най вече какъв материал ще използваш предполагам, че си се осведомил малко повече от мен относно болта за затягане и "чупеща част" в едната страна моля те драсни едно ЛС ако имаш повече информация ще имам да черпя. Поздрави
            Fiat punto 1,1
            Fiat bravo 1,6 16v
            Fiat bravo 2,0 20v
            Honda civic 1,5
            BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

            Коментар

            Working...
            X