Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам оригиналния спойлер над багажника за Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам оригиналния спойлер над багажника за Браво

    Предлагайте оферти.Интересувам се и от прагове и брони от 2.0 20в
    -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
    -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

    FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

    #2
    Нема да ти станат тия от 2.0 20в мой...

    Коментар


      #3
      еми не съм сигорен имам приятел с 1.8 16в(Браво) и е с такива прагове и брони.еднакво е купето не виждам защо да не станат.
      -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
      -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

      FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

      Коментар


        #4
        Не е еднакво купето. Нали и аз се бях залетял да слегам предна брония от хгт, че ми излизаше 50лв тогава, ама не стана искаше преправяне ... Не че е много занимавка, ама не пасва и без да се надупчи нестава! Праговете и назад не знам как е, но муцуната е малко по дълга и широка

        Коментар


          #5
          Ок мерси много колега
          -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
          -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

          FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

          Коментар


            #6
            бронята не става, но праговете стават ХГТ е като мареа отпред, то и бронята е същатааааа, за спойлера, трябва да си преправиш и стъклото отзад, щото той се закача на стъклотопп по-добре си вземи широкия сенник отзад - абартовския, много добре седи
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              Червена ли ти е колата ? Тая на аватара ? http://bscsystem.bsc-bg.com/archive/...ng/red_tuning/

              Коментар


                #8
                не не ми е червена тая на аватара е така съм си я сложил че ми харесва задницата.Иначе ми е тъмно синя
                -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                Коментар


                  #9
                  гледам че си от красно село ... значи продължаваш по цар борис 3-ти в посока към Перник. Малко преди да стигнеш светофара на Княжево си насочваш погледа надясно и търсиш Вили дизайн. Там има прагове от ХГТ за 100-120 лв двата както и задния спойлер направен така че да не се пробива задния джам ( само с лепене ) за 20-30 лв.
                  Fiat Stilo JTD ....sold
                  Volvo C 70 ....

                  Коментар


                    #10
                    Mescalin Много мерси)).За 20-30лв оригиналния спойлер за Браво???Много евтино
                    -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                    -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                    FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                    Коментар


                      #11
                      Bravo 1.6 16v написа:
                      Mescalin Много мерси)).За 20-30лв оригиналния спойлер за Браво???Много евтино
                      виж не е първо качество( подразбира се от цената ) но ако се залепи както трябва ще стане мн добре.... ако искаш оригинален прави както аз направих -обикалях моргите докато не си намерих (даже същия цвят :D ) , срязах болтовете който влизато по принцип в джама и си го залепихме с черен силикон .
                      Fiat Stilo JTD ....sold
                      Volvo C 70 ....

                      Коментар


                        #12
                        BEX---GT---TDi написа:
                        бронята не става, но праговете стават ХГТ е като мареа отпред, то и бронята е същатааааа, за спойлера, трябва да си преправиш и стъклото отзад, щото той се закача на стъклотопп по-добре си вземи широкия сенник отзад - абартовския, много добре седи
                        Тука не съм съгласен
                        Bravo(TM) HGT

                        Коментар


                          #13
                          е, значи аз съм в грешка, извинявам се така бях чел някъде из форума пп ще взема и аз да го посетя този Вили дизайн, че и аз съм хвърлил око на ХГТ-прагчета
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар

                          Working...
                          X