Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Капачка за лята джанта и бутон за ел.стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Капачка за лята джанта и бутон за ел.стъкла

    Купувам за бравата капачка за лята джанта оригинална като тази на снимката. Незнайно как ми изчезна едната. Вероятността да е паднала е малка, но поже и някой да я е измъканал, ама за какво му е - не съм виждал други такива джанти.Трябва ми и бутон за ел. стъкла - може и целия модил, може и само пластмасата която натиска бутоните - тя липсва - иначе модула си работи... НИкъде по моргите не мога да намеря, няма и нови....
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    колега, извинямай, че се присъединявам, но болтовете ми на главините ще отидат, ако някой има цял комплект може да си го разделим :D пп ако им проблем ще си изтрия мнението
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      "ама за какво му е - не съм виждал други такива джанти"- колега, и на оригиналните фиатски джанти, дето са много разпространени, капачките са същите мойте също "хванаха крака" в едно с капачките на винтилите!!! @#$%& крадливите %$$@)#%! сме ако намерите къде се продават такива аксесоари, споделяйте, сигурно много съфорумци, който си блъскат главите по същия проблем. аз като не намерих, си направих временни тапи от капачка на бутилка 10 литра от минерална вода- изрезва се борда, поядисва се, слага се малко секундно лепило и се щраква- вярно, не е особено лизеприятно, ама не влиза вода и сняг /като дойде/ към главината
      Bravo SX TD100, 1997

      Коментар


        #4
        Вижте сега колеги:1. Главината едва ли разчита на тази капачка да не и влезе вода, моля ви се - някой от вас вадил ли е капачка на главината, за да знае за какво става въпрос или просто теоретизирате. Тази капачка на джантата има само естетичеки цели.2. Не съм сигурен че оригиналните фиатски са със същия размер - тези капачки са по големи - емблемите на най масовите джанти са с диаметър 44мм а при мен са 53мм. Не знам дали самата капачка става и точно за кой оригинални джанти става дума, ама точно като моите почти не съм виждал - затова и пускам темата.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Колегата Sraaaaa беше направил лепенки за капачките. Аз на едното колело съм с такава вече доста месеци (демек не е паднала :D ). Вижте тази тема.
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Pecho написа:
            Колегата Sraaaaa беше направил лепенки за капачките. Аз на едното колело съм с такава вече доста месеци (демек не е паднала :D ). Вижте тази тема.
            И аз съм така и досега не е мръднала. За по-сигурно я залепих и с Loctite. Направо заспа!

            Коментар


              #7
              И мойте капачки на джантите са "проходили" на някъде сега имам само 2
              Прикачени файлове
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                капачка

                мисля че на Стамболийски имаше но колко е размера не съм видял
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #9
                  взехме колата с 2, сега е една ... някой си я е прибрал ... че и са готини от тези с логото на abarth ;(

                  Коментар


                    #10
                    up
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар

                    Working...
                    X