Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся/купувам уплътнения за стъклата Застава Юго 45

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся/купувам уплътнения за стъклата Застава Юго 45

    Здравейте съфорумци!Притежавам Застава Юго 45, количката е набор 84-та.Долу-горе успявам да я потдържам, кара се всеки ден.Досега с намирането на части не съм имал проблем, но с тези уплътнения за стъклата на вратите удрям на камък, поръчал съм даже на хора пътуващи до Сърбия и до сега нищо.За тези става въпрос, външно и вътрешно и за двете врати.Моите и на двете врати са много вдървени, зиме почти не мога да сваля стъклото, като е по-топло с голяма мъка се вдигат и свалят стъклата, и друго че са се свили в краищата, може да си пъхна пръста и не вършат никаква работа, влиза си вода и тече във вратите.Ето и размерите :L1 - 545 мм.L2 - 565 мм.Вътрешното уплътнение е със същите размери, разликата с външното е профила само.Подсказаха ми че подобни са и уплътненията на стъклата на Фиат Панда и Сеат Марбела.От В.Търново съм, тел: 0888 731 786мейл: chavdar68@abv.bgБлагодаря предварително !
    Истинския мъж се познава дори когато е гол!

    Zastava Yugo 45 - 1984, Hyundai Teraccan 2,9 CRDi - 2002 , Fiat Grande Punto EVO 1,4 petrol/CNG - 2009

    #2
    Уплътненията намерени!Донор бе Фиат Панда, паснаха перфетктно, профила е 1 към 1.По-дълги са но се режат на размер и монтаж.Темата е за триене!
    Истинския мъж се познава дори когато е гол!

    Zastava Yugo 45 - 1984, Hyundai Teraccan 2,9 CRDi - 2002 , Fiat Grande Punto EVO 1,4 petrol/CNG - 2009

    Коментар

    Working...
    X