Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам въздуховоди за 1.9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам въздуховоди за 1.9 JTD

    Търся въздухувод за мареа 1.9 jtd 110 Първия е този които излиза от кулера и влиза въз смукателните колектори . ( Мисля ,че от жтд 105 , 100, 110 са едни и същи тези въздуховоди ) Втория е този които се намира след дебитомера и влиза във турбото във в него влизат и тези за маслените пари .Очаквам вашите предложения със разумна цена моля . Предпочитам офертите да бъдат на лични съобщения тук във форума със снимка .Може и по телефона 0893685817 Христо . Евентуално по вайбър снимките.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    #2
    Откъде си? Трябва да ги имам, от София съм! 0888412974

    Коментар


      #3
      Колеги ъп на темата трябва ми вече само от колектора към кулера... И още нещо моля за нормални оферти като за форумци а не кожудери ..Получих съобщения от порядъка на 50-70 лв а по моргите и във интернет 25-30 лв.. Говоря за този след дебитомера го взех за толкова а тук ми искаха 70 лв....
      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

      Коментар


        #4
        Погледни тази тема- http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=62081
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          колега,това е побългарена работа,за мен ефекта е никакъв,просто от пестене на пари ще направим каква ли не небивалица,но в крайна сметка всеки плаща за глупостта си-----поздрави на всички изобретатели

          Коментар


            #6
            Колега, по-евтино не вярвам да го намериш.Дефицита на такива маркучи е голям и цените също.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Един трвзво мислещ се намери.супер си колега

              Коментар


                #8
                Нищо лично но просто колега също продава 1.9 жтд на части (: на дали ще застраши собствените си интереси както и да е .За информация днеска ми пристигна маркуча тожно от 1.9 жтд 110 кс мареа за цели 20 лв . Живи и здрави на отзовалите се все пак . Но просто очаквах във форума да са по евтини частите между потребителите но уви съвсем по различен начин стоят нещата .
                Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                Коментар

                Working...
                X