Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава Устройство за безплатно оповестяване и упр.от GSM

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава Устройство за безплатно оповестяване и упр.от GSM

    Произвежда се от мой приятел. Монтирал съм няколко за момента,и се държат доста по стабилно от съществуващите пдобни (с външен GSM) на пазара. Продажните цени които е обявил са 192 и 194 лв.(фактура) За колеги от форума 15-20 % по малко.Много приложения ,по избор.0899 813497 Георги
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    #2
    re

    Извинявам се много.Устройството може да се ползва за:1.Като пейджър към авто аларми.2.Като дайлер към домашна аларма(към изход за СОД)3.За рестартиране на различни устройсва от разстояние(използва се изходът на устройството).Използват го интрнет доставчиците,кабелните оператори и т.н.т4.Използван е и от ловджиите (слагат датчици към дайлера и така разбират по кое време идва дивеча да хапва)5.Мой съсед си полива райграса без да ходи всеки ден на вилата си.Приложенията на дайлера са всевъзможни.Въпрос на нужда.Аз съм си монтирал в колата (трябва да се тества),като го използвам за пейджър (звъни ми GSM-а като се задейства алармата) и съответно аз като позвъня на дайлера мога да гася автомобила си.Има опция и да изпраща SMS-и (но те се плащат ).Можете да вклучвате ел.уреди от разстояние...С две думи--устройство с два входа (+) и (-) ,и един изход.Всеки може да го ползва както си иска.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар

    Working...
    X