Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоморга-Г.Оряховица

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Радиатор воден да ми кажеш цената и ако нещо е останало от фаровете , защото гледам доста мераклий имаше и за тях цена за двата . Може и направо на ЛС

    Коментар


      #47
      Колега интересува ме размера на джантите ако ги има още.Трябват ми 15-ки железни ако може и цена.

      Коментар


        #48
        ДАли има бобина за Мареа 1.8 бензин Търся такава... другата седмица съм на турне от Бургас до СТ. Загора ако някой има бобина да предложи ;цена а пък ще преценя :D
        Фиат Мареа 1.8 16V бензин

        Коментар


          #49
          Re: ре

          exon написа:
          колега, хубаво я ъпваш темата,ама поне напиши какво е взето от колите, или какво има останало.явно на запитванията отговаряш само на лс.а иначе - подлакътника с въздуховодите - има ли ги още?

          Коментар


            #50
            re

            От комбито продадени: Фарове 2брБрави 4 брТасове 4брПодлакътник к-тГуми+джанти к-тПредни амортисьори к-тКормилна реикаАнгренажен капакСедалка ляваСпирачни дискове к-тСтартерДюзи инжекционСкоростна кутияЩора багажникПомпа хидравликаПреден капакКалник лявПревдна броняЗадни врати 2бри други дреболии от интериораОт седана продадени:Подлакътник к-тСтоп десенБрави 4брТасове к-тСедалка ляваДжанти 3брОт нея негодни:Предна броня,преден капак,ляв калник,воден радиатор,фарове,челно стъкло,ляв амортисьор

            Коментар


              #51
              Търся радиатор за парното от Марея-комби

              Здрасти.Търся радиатор за парното от Марея-комби.
              hmilev

              Коментар


                #52
                re

                Ами аиде и едно Пунто 60 с климатик на частиhttp://www.snimka.bg/album.php?album...05&pid=8729826

                Коментар


                  #53
                  Електронен блок на АБС - а. Пред шофьора, до стъклото, под един капак, правоъгълен, тънък като старата кутия за цигари Слънце. Каква цена? За връзка - 0888424725, mo_davidov@abv.bg Момчил.
                  FIAT Marea Weekend 1.8 бензин/газ 115 к. с. 1997 г.

                  Коментар


                    #54
                    re

                    Айде в бизнес обявите.модераторски екип fiat-bg.org

                    Коментар


                      #55
                      Автоморга-Г.Оряховица

                      Разполагам с части за :Фиат Мареа SW 1.6 16V 97гФиат Мареа седан 1.6 16VФиат Пунто 60 5вр 96г - климаФиат Типо 1.4mi-пообрано,но има още нещаФиат Уно 93г-също пообраноОпел Кадет- всички модели-бензин/дизелОпел Астра Ф 1.4mi,1.4 пълна инжекция,1.7DОпел Вектра А бензин/дизелОпел Калибра 115 и 150к.с.Форд Ескорт 86г/92г/97г 1.8D,1.8TDi,комбиФорд Сиера 2.0i 92гРено 9/11-бензин,19 1.7mi,Клио 1.2Енерджи,Еспейс 2.0i-4бр,Лагуна 2.0iМерцедес 124/200DМазда 323 1.7D 91гФолксваген Голф 2,3-бензиновиСитроен Ксантия 1.8iАуди 80 1.8Пежо 306 1.4mi 3 вр и други.За връзка: тук,ЛС или телефони 0898790627 и 0888865920Доставям с Еконт в цялата странаhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=287905

                      Коментар


                        #56
                        ре

                        + Волво 480 1.8 турбо инжекцион на части+ Мазда 323 1.7дизел комби 87г на частиСнимки има в албума

                        Коментар


                          #57
                          re

                          Коментар


                            #58
                            ре

                            ето още един телефон за връзка-0878610741

                            Коментар


                              #59
                              Мареа 2.4тди на части

                              Следващата Мареа на части,този път 2.4TDi,125к.с.,комбиhttp://www.snimka.bg/album.php?album...05&pid=9239202

                              Коментар


                                #60
                                Re: Мареа 2.4тди на части

                                exon написа:
                                Следващата Мареа на части,този път 2.4TDi,125к.с.,комби
                                Жалко за тази . Красавица е Цена на джантите й А и можеш ли да напишеш , къде точно в Горна се намира
                                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X