Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам тегличи!!! 10% отстъпка!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    mihvit написа:
    Здравей, кажи ми моля те цена за 023-383 и 009-048 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    Колега поне кажи каква е колата че да ме улесниш малко в търсенето. щото в каталога имам всички марки автомобили и тяхните модели. сещай се колко номера трябва да прегледам

    Коментар


      #32
      Извинявай не се съобразих. Става дума за Фиат Мареа Комби 1,9 JTD
      FIAT Marea Wikend 1.9 JTD 105 HP

      Коментар


        #33
        вече има един несериозен купувач от форума който си поръча аз го купих със собствените си пари и той се отказа. Айде колеги направете така!!!

        Коментар


          #34
          айде на тегличите! само не се блъскайте има за всички !

          Коментар


            #35
            JacK`DanielS написа:
            вече има един несериозен купувач от форума който си поръча аз го купих със собствените си пари и той се отказа. Айде колеги направете така!!!
            Пиши на лично за каква кола и колко ще му търсиш.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #36
              айде на пернишкия парктроник моляааа

              Коментар


                #37
                Здрасти колега,За един колега става дума- трябва му теглич за Волво 945 ESTATE 1994- интересува го цената на теглич с букса( не успях да видя каталожен номер в сайта има два -три номера и вариянти)
                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                Коментар


                  #38
                  Re: Продавам тегличи!!!

                  JacK`DanielS написа:
                  Продавам тегличи за всички марки автомобили! Тегличите са "БОСАЛ" а цената е в зависимост от автомобила.Говоря за теглич направен специално за модела не някави си зглобяйки ако имате интерес пишете в темата или на ЛС .Пишете Марка, Модел и година на производство на колата и с какъв двигател е !!!http://www.catalogue.bosal.com/pages...ype_search.php ако искате влезте направо в сайта и намерете каквото ви трябва и ми пишете каталожния номер и аз ще ви кажа цената.
                  Интересува ме колко струва теглич за Пежо 806, 1996 г.

                  Коментар


                    #39
                    JacK`DanielS написа:
                    айде на тегличите! само не се блъскайте има за всички !
                    Здрасти,трябва ми теглич за Рено Меган Сценик 1,1998 година.Ако е възможно ми остави тел за връзка.ПП.Моя тел е 0888/751735-Коцето,призвънкай ако искаш и ще те набера

                    Коментар


                      #40
                      Здравей, за Алфа 156 седан,цена може ли?

                      Коментар


                        #41
                        Здрасти , пусни ми и на мен цена за Алфа 156 седан 1998 г., и за Пежо 206 две врати 2001 г. и някакви координати за връзка. Мерси предварително.

                        Коментар


                          #42
                          Колега имаш ЛС

                          Коментар


                            #43
                            теглич на фиат крома

                            колега даи ми цена за теглич на фиат крома хечбекова дизал.

                            Коментар


                              #44

                              Коментар


                                #45
                                Как са тегличите.Цена на теглич за Браво 1,4 96-та ако смяташ ,че може да дърпа ремарке.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X