Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гръцки стелки за всички модели на Фиат

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Авео написа:
    Мариянски.....бях те питал навремето, ама...все пак да пробвам пак - за моята Линеа няма ли докарани последният месец....
    Пак ще попитам дали не са почнали да ги произвеждат и ще ти кажа до десетина дни.

    Коментар


      #17
      marian66 написа:
      MrElectro написа:
      Ам ..Един въпрос ... 64 лв. не са ли много за стелки?Значи тези , с които съм в момента са мокетени (не се налепват с боклуци за разлика от другите мокетени) и струват 12 лв.Много съм доволен от тях.Та затова 64лв ми се струват доста ...Нещо по-специално от това просто една емблема на фиат ?
      Колега разликата между тези от 15лв.е от Лом до Лондон!!!
      Добре .. Това е твоето мнение.А с какво можеш да ме убедиш,че е така?Не се заяждам , просто искам да знам защо са 5-6 пъти по-скъпи

      Коментар


        #18
        MrElectro написа:
        marian66 написа:
        MrElectro написа:
        Ам ..Един въпрос ... 64 лв. не са ли много за стелки?Значи тези , с които съм в момента са мокетени (не се налепват с боклуци за разлика от другите мокетени) и струват 12 лв.Много съм доволен от тях.Та затова 64лв ми се струват доста ...Нещо по-специално от това просто една емблема на фиат ?
        Колега разликата между тези от 15лв.е от Лом до Лондон!!!
        Добре .. Това е твоето мнение.А с какво можеш да ме убедиш,че е така?Не се заяждам , просто искам да знам защо са 5-6 пъти по-скъпи
        Колега това е като при маратонките например. Има по 20 лв.има и по 120 евро, но на тях пише Адидас. Вьпрос на личен избор е какви ще си купиш. И с 2-те може да се ходи. Нищо лично поздрави.

        Коментар


          #19
          Прав си колега.Не ми отговори на въпроса, но си прав.Пък и всеки си е прав за себе си.Успех с продажбата

          Коментар


            #20
            marian66 написа:
            Авео написа:
            Мариянски.....бях те питал навремето, ама...все пак да пробвам пак - за моята Линеа няма ли докарани последният месец....
            Пак ще попитам дали не са почнали да ги произвеждат и ще ти кажа до десетина дни.
            Колега, вече има за Линея

            Коментар


              #21
              MrElectro написа:
              Ам ..Един въпрос ... 64 лв. не са ли много за стелки?Значи тези , с които съм в момента са мокетени (не се налепват с боклуци за разлика от другите мокетени) и струват 12 лв.Много съм доволен от тях.Та затова 64лв ми се струват доста ...Нещо по-специално от това просто една емблема на фиат ?
              За Фиат може и да изглеждат много ,защото има много ментета на ниска цена .Но при другите марки са много по-евтини от тези в представителствата .Ти може и да си попаднал на качествени ,но не винаги е така .Тези няма как да се пързалят и да ти влизат в педалите ,дори да се намокрят - гумата предпазва .А и мокета си е доста качествен като някой килим В крайна сметка ти си решаваш
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #22
                Още мостри за някои модели
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  Фиат Мarea
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #24
                    За купе такива ли са стелките ,или са друг модел. За нас няма ли отстъпка :D
                    Прикачени файлове
                    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

                    Коментар


                      #25
                      spirit76 написа:
                      За купе такива ли са стелките ,или са друг модел. За нас няма ли отстъпка :D
                      Моделите ги има на снимката,за купе няма проблем да бьдат доставени.Отстьпка има вьв форумите кьдето темата е сложена като сьобщение или важна.

                      Коментар


                        #26
                        MrElectro написа:
                        Ам ..Един въпрос ... 64 лв. не са ли много за стелки?Значи тези , с които съм в момента са мокетени (не се налепват с боклуци за разлика от другите мокетени) и струват 12 лв.Много съм доволен от тях.Та затова 64лв ми се струват доста ...Нещо по-специално от това просто една емблема на фиат ?
                        Eстествено, че са много! Когато изкарах СУЗУКИТО от шоурума на 23 км пробег, на 08.08.2007 (там го бяха докарали), ме пратиха да отида до магазина на МИРКАТ за да си купя оригиналните стелки с лого и надписи за 40лв.Сори за спама, но това са факти!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #27
                          Абе и на мен ми харесва стелките ама много са им парите.Ако цената падне отнасям един комплект за мареа :D
                          кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                          Коментар


                            #28
                            rercho написа:
                            Абе и на мен ми харесва стелките ама много са им парите.Ако цената падне отнасям един комплект за мареа :D
                            Сьберете се няколко човека и ще ви направя отстьпка

                            Коментар


                              #29
                              Fiat Coupe 2000г.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                                #30
                                Колега можеш ли да покажеш и за Bravo.
                                Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                                Коментар

                                Working...
                                X